Mercat Primera Catalana Grup 1

EL MERCAT DE LA PRIMERA CATALANA GRUP 1

(Actualitzat 5 de juliol 00:10h)

 

PALAMÓS CF

Altes: Dembo Batchilly (Peralada), Marc Viadé (Banyoles),Musa Fatty (L’Escala) i Víctor Pajares (Calonge).

Baixes: Alejandro Delgado (Viladecans),  Dani Muela, Charles Spragg i Sergio González (Vic).

Renovacions: Biel Pla, Joan Marmol (entrenador), Pere Espuña David Cano, Guillem Cornellà, Toni Rosell, Ayoub Jaaidi, Sergio García, Joel Salas, Pep Bergara, Adri Salas, Albert Quintanas, Alexis Sánchez, Mamadou Ndow i Xevi Germán.

 

AEC MANLLEU

Altes: Joaquín Bauta (Juvenil A), Jaume Ginesta (Sant Andreu Juvenil A), Arnau Trulls (Berga), Abel Caralt (Juvenil A), Nil Puntí (Manlleu B), Marc Grifell (Eastern Florida Titans), Carles Miró (Manlleu B), Pol Coll, Marc Pagès (Olot), Pol Lagunas (Torelló) i Dídac Serra (Torelló).

Baixes: Aleix Díaz (Manresa), Bernat Torres (Torelló), Roger Alsina (Solsona), Adam Ferrer (Torelló), Aitor Càrdenas, Agustín Mora i Cristian Carbó (Cantonigròs).

Renovacions: Manel Sala (entrenador), Iván González, Pau Franquesa, Isaac Aguilar, Joel Puntí, Mixi Vilasís, Dani Erencia, Carles Roura ‘Kako’ Guillem Escarrabill, Enric Aumatell, Raúl Campayo i Martí Soler.

 

UE VIC

Altes: José Alberto (Llagostera B), Aarón Reinón (Juvenil A Europa), Joel Solà (Igualada), Hichma Karrouch (Juvenil A Europa) Albert Genís (Banyoles), Albert Orriols (Vic Riuprimer), Bruno Múller (La Jonquera), Aleix Feixes (Tona), Raül García (sense equip), Eloi Castro (Juvenil A), Marc Calahorro (Juvenil A Sabadell) i Sergio González (Palamós).

Baixes: Robert Busquets (retirat), Jairo (Llefià), Enric Casanovas (Tona), Albert Corzo, Héctor Miguel (Júpiter), Àlex Gil (Júpiter), Max Morell (Solsona), Toni Sureda, Gerard Enrich, Roger Cunill (Peralada), Marc Pilar (Sant Cugat), Eloi Blanes (Castellar) i Marc Guijarro (Solsona).

Renovacions: Albert Cámara  (entrenador), Carles Roca, Sergi Solanich, David Busquets, Gil Bertrana, Adrià Caballé, Ignasi Armengou, Gerard ‘Peque’, Marc Vilajosana, Guillem Poblet, Albert Reig i Adrià Balagué.

 

EE GUINEUETA

Altes: Yancarlo (San Juan), Park (Corea), Stiven (Montcada), Lamine Cissé (Granollers), Josué (Molletense), Manu Vílchez (Rubí), David Heras (Vallbona), Marc Fernandez (USA) i Eric Simó (Martinenc).

Baixes: Alexander Pacheco (Gavà), Omar Ruiz (motius laborals), Pumuki (Parets), Dani Pérez (Parets), Rokeni (Turó), Berni (Parets) i Andy (San Cristóbal).

Renovacions: Luis Gallego (entrenador), Eric Fernández, Carmona, Pou, Marc Fernández, Ayllón, Ferrán, Aldana, Jacobo, Nil, Froy, Maxi, Anguera, Makaay i Pompido.

 

CE MATARÓ

Altes: Joan Guillamat (Argentona), Óscar González ‘Gonpi’ (Europa Juv) , Joan Gual (Granollers) i Jordi Mola (Winthrop Univ.).

Baixes: Adrián Simón (Montcada), Aitor González (Cardedeu), Pol Andiñach, Pedro Pareja i Marc Pascual.

Renovacions: Rúl Monroy (entrenador), Adrián Redondo ‘Fiti’, Àlex Aznar ‘Parri’, Kike Amador, Oriol Martínez , Sergi Sànchez, Víctor Yustos, Andoni Sesma, Joel Marín, Toni Jiménez , Josep Maria Tejedo, Daniel Prieto, Pol Almellones, Samuel Bayón, Lluís Bargalló, Antoni Paredes , Aleix Cirera, Ismael Aguilar, Carles Torrents i Fran Ochoa.

 

UE RUBÍ

Altes: Carlos López (entrenador), Ivan Fuentes (Júpiter), Gerard Silvestre (Mercantil), Iván Caballero (Sabadell Nord), Antoni Hernández (Ripollet), Alejandro Varón ‘Pesky’,  Younes Vieux (Rubñi B), Álex Ortiz (Mercantil) i Joel Brey (Mollet).

Baixes: Manu Vílchez (Guineueta), Marc González (Sant Cugat), Carles Mur, Juanmi Beas, Aleix Segura (Cerdanyola B), Gerard del Río i Xavi Betrán.

Renovacions: Raventós, Ivan Rodríguez, Aitor Torres, Villegas, Jordi Masip, Raúl Pérez, Adrià López Burgos, Sergi Estrada, Òscar Uroz, Anouar, Montoro i Héctor García.

 

FC L’ESCALA

Altes: Joel Vilalta (Llagostera B), Álex Alaminos (La Jonquera), Isaac Lucas (Albons), Ibrahim Ahiayouch (Sant Jaume), Sergi Resta (Llagostera B) i Dani Resta (Llagostera B) Denilson Rivas (Guíxols), Zou Moustakim (La Jonquera) i Emilio Román (Aro).

Baixes: Jam Baldeh (Banyoles), Pau Ribas (Banyoles), Musa Fatty (Palamós) i Marçal Sáenz (Banyoles).

Renovacions: Sergi Luis ‘Sepu (entrenador), Pau Castell, Ayoub, Sergi Ramírez, Joan Ureña, Lluís Baldeh, Albert Argelés, Ignasi Massó, Pol Muniesa, Ayoub Haiba, Joel Casado i Pol Vallès.

 

CE JÚPITER

Altes: Albert Corzo (UE Vic),  Pau Ruiz (Missouri State University), Marc Ahufinger (Martinenc), Iván Ariel Paredes (Europa B), Álex Luque (Montañesa) i Héctor Miguel (UE Vic).

Baixes: Iván Fuentes, Jhonny Mirabal, Albert Gurrea i Álvaro Arché.

Renovacions: Javi Cuesta (entrenador), David Escudero, Eric Ruiz, Patrick Chico, Javi Santolalla, Javi Ruiz, Lluís Bassas, David Olid, Julen Axpe, Llorenç Genesca, Adrià Felius, Ricard López, Marcelo Saliou i Dani Ortega.

 

CF LLORET

Altes: Nordine (Turó Peira),  Erik Mahíllo (Farners), Toumani Sangare (Guíxols), Amós Gasca (Guíxols) i Arnau Terradas (Ca La Guidó).

Baixes: Rubén Martínez ‘Peke’ (Tossa), Bukary Marena (Blanes), Dani Castilla, Marco Madelaine i Mahamadou Sumaray, Boris Conde, Dídac Filigrana i Marc Àvila (Blanes).

Renovacions: Albert Batllosera (entrenador), Jordi Tuscà, Albert Massegú, Álex Lobo, Pol Ros, Edu Poderoso, Xavi Aparicio, Fran Chamizo, Dani Gómez, Adrián Expósito, Álex Fajardo, Moha i Bader.

 

UE LA JONQUERA

Altes: Enzo Galli (entrenador), Gianfranco (La Jonquera B), Samdy Mball (La Jonquera B), Marcos Foraster (Marca de l’Ham), Moha Reda (La Jonquera B), Addourahmane Boiro (Marca de L’Ham) i Gerard Mercader (Llança).

Baixes: Rafa Monti (UE LLagostera B), Álex Alaminos (L’Escala), Bruno Müller (Vic), Rafa Monti (Llagostera B), Lolo Monti (Llagostera B), Zou Moustakim (L’ Escala) i Pablo Pajurek (Llagostera B).

Renovacions: Adrià Comaleras, Iván Medinilla, Sergi Pascual, Luís Santamaria i Pau Budó.

 

UE SABADELL NORD CF

Altes: Pablo Becerril (entrenador), Raúl Martín (Sabadell B), Àlex Rubió (Sant Cugat), Óscar Jaén (Sabadellenca), Edgar Alvaro (Martorell), Marc Montes (Juvenil A), Arnau Rubio (Sant Quirze), Jonay Moreno (Ripollet) i Dani Alcayde (Terrassa).

Baixes: Iván Caballero (Rubí),  Xavi Viso, Anzo (Ripollet), Vadillo (Ripollet) i David López.

Renovacions: Lluri Granado, Arnau Guitart, Adri Peña, Isaac Serna, Albert Luque, Andrés Montero, Carlos Silva, Kevin del Corral,  Omar Qanni, Marc Martí, Sergi Martí, Luis Pajares i Pedro Pérez.

 

CF MOLLET UE

Altes: David Parra (entrenador), Xavi Murcia (cessió San Cristóbal), Xavi Murcia (San Cristóbal), Víctor Vilarrasa (Parets), Jordi Vallcorba i Sergio Jiménez ‘Jota’ (Parets), Sergio Sánchez (Parets), Edgar Velasco (Martinenc), David Morales (Les Franqueses), Ramón Suárez (San Cristóbal), Bilal Azejel (Ripollet), Walter Fernández (Manresa), Arnau Fortuny (Granollers), David Sánchez (Manresa) i Alexis Garcia (Parets).

Baixes: Arnau Arruebo (Granollers), Alejandro Varón ‘Pesky’ i Joel Brey (Rubí), Miraash Imthiyaz (Parets), Miguel López (Vilassar Mar), Brian (Ripollet), Óscar Casado ‘Chipi’, Oriol Anglada ‘Paitu’, Jordi Sola, Víctor Rodríguez (Sant Cugat) i Cadmo (Montcada).

Renovacions: Pol Flores, Adrià Bassols, Sergio Llavaneras ‘Llava’,  Martí Garcia, Guillem Ruiz, Joshua Romero, David García ‘Negro’, David Castro i José González.

 

UE TONA

Altes: Ricard Farrés (entrenador), Bru Ortega (Banyoles), Óscar Parcet (Farners), Casca (Vic), Abde (Manlleu),  Pol Vallès (Cardedeu), Alejandro Gaitán (Bosc de Tosca), Lluc Banús (Girona B), Maik Molist (Girona B), Sebas Giménez (Gran Maestre) i Aitor Reinon (Girona/Nàstic Manresa).

Baixes: Aleix Feixes (Vic), Aleix Manzano, Sergi Abad (Vic Riuprimer), Ramón Masó, Pol Coll, Jordi Orra (Vic Riuprimer), Bordas, Uri Santos i Iván Fernández.

Renovacions: Carles Blanquera, Ot Bofill, Guillem Font, Jordi Guardia, Veli Noguera, Iván Garcia, Nil Salarich, Eloi Sánchez i Arnau Tortosa.

 

CF PARETS

Altes: Gerard Muñoz (Parets B), Xavi Sánchez ‘Pumuki (Guineueta), Aitor Angulo (Vic/Camprodon), Manel Molina (Cerdanyola juvenil), Sergi Salvador (Cerdanyola juvenil), Álex Martín (Parets B), Àlex Soler (Sense equip) Álex Cañadilla (Caldes), Enric Vega (Sant Quirze/Rubí), Moha Miraashl (Mollet), Dani Pérez (Guinueta), Ramón Miró (Europa B) i Bernat Mesa (Guineueta).

Baixes: Víctor Vilarrassa, Iván Fajardo, Jordi Vallcorba, Sergio Jiménez, Sergio Sánchez, Rafa Serrano (Ripollet), Álex Calatrava (Sants), Maha Tunkara (Les Franqueses), Otman Cabriti, Adrià Labiano.

Renovacions: Miquel Muñoz (entrenador), Moussa Diallo, Denys Baturo, Òscar Reche, Marc Gràcia, Pol Collado, Pol Monpart, Marc Pluvins, Pau Trias, Gerard Mercader , Álex Escobar, Rubén López “Rubio” i Litus Ferres.

 

UE LLAGOSTERA B

Altes: Mario Fernández (entrenador), Dídac Gordils (Juvenil A), Eric Zalaya (Juvenil A Cornellà), Rafa Monti (La Jonquera), Lolo Monti (La Jonquera), Joel Bañuls (Juvenil A Cornellà), Álex Sánchez (Juvenil), Iván Toribio (L’Escala), Horty (Manresa), Èric Zalaya (Juvenil A Cornellà), Pau Llastarry (Juvenil A), Joan Arxer (Juvenil A) i Pablo Pajurek (La Jonquera).

Baixes: Eric Torres (Banyoles), José Alberto (Vic), Joel Vilalta (L’Escala), Sergi Resta (L’Escala) i Dani Resta (L”Escala).

Renovacions: David López.

 UNIFICACIÓ LLEFIÀ CF

Altes: Cristian Poyatos (Vallbona), Miquel Porta (Juvenil A Badalona), Jairo Torné (Vic), Tomàs Terrats (Europa B) i Alan Lugo (Montañesa).

Baixes: David Cutillas (cessió a Vallbona), Pau Llinares (cessió a Vallbona), Demba Traoré, Iván Nuevo i Mauro Expósito.

Renovacions: Jordi Souto (entrenador), Toni Parra, Sergi Lobo, Leo Cobas, Alexis Monterde ‘Monti’, Álex Domínguez, Alberto López, Cesc de Bode, Fran Roldán, Pol Juárez, Álex Saumell, Toni Casulleras, Álex Garcia, Carlos Naya, Javi Guerrero i Rodri.

 

 VIC RIUPRIMER REFO

Altes: Dani Juvany (entrenador), Sergi Abad (Tona), Jordi Orra (Tona) i Carles Zorrilla ‘Charly’ (Oyonesa).

Baixes:

Renovacions: Arnau Soria, Marc Bassas, Ferran Sadurní, Quim Vila, Joan Farrés, Marc Puigdesens, Eduard Saborit, Arnau Aliberch, Jordi Puigdollers, Roger Curós, Xevi Soler, Oriol Espina, Aleix Puigdesens, Marc Viver, Ferran Alemany, Marc Pujol, Sergi Puig i Jordi Isern.

 SANT CUGAT FC

Altes: Oriol Alcázar (entrenador), Marc González (Rubí), Marc Pilar (Vic), Marc Rodríguez (San Lorenzo), Manel Montoya (Santboià), Sergi Vicente (Sants), Simón Basanta (CFS Eixample), Uri Peix (Sant Cugat B), Ferran Roca (Santboià), Víctor Rodríguez (Mollet) i Ernest López (Jàbac i Terrassa).

Baixes: Naoufal (Sant Ildefons) i Jalal ‘Yele’ (Molletense).

Renovacions: Guillem Nadal, Manel Martí, Arnau Benet, Xexi Mas, Jordi Ranera, Guillem Benet, Joel Mateos, Ferran Vera, Álex Carazo, Jordi Rodríguez, Xexi Giménez, Marc Arnau, Marc Capel

 CE BESCANÓ

Altes: Bruno Milanesio (entrenador), Brice Keumanga (Guíxols) i Martí Bagué (Banyoles).

Baixes: Jandro Luján (Farners)

Renovacions: Sergi González, Pau Casassa, Gerard Vegas, Jota Masallé, Gerad Muñoz, Marc Feixas, Francesc Tarifa, Pep Roca, Aleix Velasco, Carles Sala, Uri Sala, Gerard Mas, Sergi Pérez, Álex Quiñones, Andreu Paneque, Fran Pérez, Robert Negre i Roger Comas.

CF LES FRANQUESES

Altes: Omar Diao (Granollers Juvenil), Maha Tunkara (Parets), Oriol Bordas (Tona), Roger Castellvell (Caldes), Eric Llanes (Tarancón), Armando Irigoyen (Molletense) i Diego Carrillo (Cardedeu).

Baixes: Roger Bellavista (retirat), Álex Rodríguez, Eric Pie i David Morales.

Renovacions: Manolo Parralo (entrenador), Xavi Gilabert, Jahir Gómez, Sergi Gómez, Joan Sánchez, Sergio Aparicio, Agustí Planas, Guillem Resina, Marc Blanch,  Younoussa Kamassokho, Víctor García, Lars Carrillo, Toni Atanasio, Ramón Manzanera, Alkaba Diallo, Ilias Karach, Aleix Vilà, Maude Balde, Ricard Castrillo i Julián Adarve.