Mercat Segona Catalana Grup 1

MERCAT SEGONA CATALANA GRUP 1

(Actualitzat 5 de juliol 00:10h) 

 AD GUÍXOLS

Altes:

Baixes: Toni Sánchez (entrenador), Umar Fofana (Amer), Brice Keumanga (Bescanó), Amós Gasca (Lloret), Toumani Sangare (Lloret) i Denilson Rivas (L’Escala).

Renovacions:

BOSC DE TOSCA

Altes:

Baixes: Alejandro Gaitán (Tona)

Renovacions: Jan Salavedra (entrenador).

 

UE MARCA DE L’HAM

Altes:

Baixes: Marcos Foraster (La Jonquera) i Addourahmane Boiro (La Jonquera).

Renovacions: Edu Ortega (entrenador), Richard Gutiérrez, Ricard López, André Mabil, Manzano, Gabriel Escalona, Adrià Ceballos i Hadji

 

UE PORQUERES

Altes: Ángel Roig (entrenador).

Baixes: Roger Parals (Farners) i  Medi (Camprodon).

Renovacions: Joel Ferrer, Umaru Trawaly, Pol Ruiz, Quim Jimenez, Ruben Jiménez, Bernat Vilarrubí, Pol Formiga, Carles Poch, Pau Guilana, Sergi Poch, Sergi Cortina, Carlos Herrera, Anouar Ezzaouia, Marc Ortega, Marc Planas, Sile Camara, Andreu Estarriola, Joan Salavedra i Joel Olivé.

 

CF SANT JAUME DE LLIERCA

Altes: Alex García (Juvenil A), Marc Colomer (Juvenil A), Miquel Gelis (Juvenil A), Martí Rodríguez (Juvenil A), Nil Banega (Atlètic Banyoles), Vladimir Puig (Sarrià de Ter), Raúl Álvarez (Farners) i Yaya Trawally (Preses).

Baixes: Arnau Romero (Camprodon), Xevi Martínez (Abadessenc),  Ibrahim Ahiayouch (L’Escala), David Cruz (Camprodon) i Lluc Mora (Abadessenc)

Renovacions: Joan Sánchez (entrenador), Guillem Sacrest, Marc Moreno, Arnau Barnades, Roger Cervera, Albert Rigau, David Cruz, Sura Baldeh, Oriol Puignau, Oriol Maso, Enric Genís, Dani Ruvirola i Nuno Rafael Dos Santos.

 

UE TOSSA

Altes: Ruben Martinez “Peke”, (CF Lloret), Axel Florenciano (sense equip), Joan Moncusí, Moha Assabri (Juvenil A) i Ilyan Ramirez (Juvenil A).

Baixes: David Sánchez, Aly Touray, Rubén (Tossa B) i Guillem Roget (Tossa B).

Renovacions: Edu Urdiales (entrenador), Sebby Senjay, Marc Carrilllo, Albert Amaya, Dani Sánchez, Ivi Poza, Alejandro Fernández, Xavi Amorin, Ivan Molina, Albert Meléndez, Isaac Lara, Manel Guarnido, Joan Gonzalez, Narcis Caballero, Alvaro Fernandez, Miki Flores, Ousmane, Arnau Carrillo, Riky Block i Gerard Carrillo.

 

UE CAN GIBERT

Altes: Carlos Salva (Jonquera), Joel Iglesias (Gironès Sàbat), Tirso (Vilablareix/Quart) Hewish. Jugadors del filial en pretemporada: Maqueda, Lamin i Haima.

Baixes: Guim Vila (Farners), Martí Carreras (Amer) i Xevi Vega.

Renovacions: Gerard Lechuga (entrenador), Pau, Cristian, Aruna, Gallardo, Pau Garcia, Tià, Sergi Guinó, Ferni, Sergi Lozano, Buba, Yuyu, Musa, José Flores, Sergi Garcia, Raul Arjona, Pajares, Gabri i Hossni.

 

CE FARNERS

Altes: Roger Parals (Porqueres), Guim Vila (Can Gibert), Jordi Macias (Farners B), Guillem Anglada (Martorell), Jandro Luján (Bescanó), Pol Garcia (Farners B), Edu Blanquera (Farners B) i Sergi Pascual (Sabadell B).

Baixes: Òscar Parcet (Tona), Raúl Álvarez (Sant Jaume), Érik Mahillo (Lloret), Nico Ghirardi, Pau Viella i Álex Santoro.

Renovacions: Óscar Prieto (entrenador), Arnau Alòs, Adrià Vila, Roger Valentí, Gerard Herrera, Riki Solà, Adrià Crous, Ian Lafuente, Conrad Carbó, Óscar Fernández, Josep Molinas, Josep Velis, Marc Carballal i Josep Molinas.

 

CF AMER

Altes: Santi Cabero (Juvenil A Gironès Sàbat), Umar Fofana (Guíxols), Isaac Garriga (Fornells), Martí Carreras (Can Gibert) i Èric Pagès (Anglès),

Baixes:

Renovacions: Rafa Iglesias (entrenador), Nil Fàbrega, Arnau Fàbrega, Bernat Boada, Pau Aznar, Pau Ballarin, Marc Casas, Albert Sánchez, Eric Latorre, Arnau Romero, Jordi Capdevila, Xevi Martínez i Martí de Castro.

 

CE EMPURIABRAVA

Altes:  Txema Ortega (entrenador).

Baixes: Roberto Fernandez, Vice Turró, Guillem Güell, David Roble i Joan Baduà.

Renovacions: Manel Sanchez, Marc Velez,Pere Compte, Fransu Doré, Marc Fageda,Gerard Fageda, Albert Moñino, Facu Gutierrez, Marc Carreras, Bernat Batlle, Pitu Labrador, Ebrima Jawo, Sergi Llach, Gerard Pinsach i Pol Compte.

 

UE QUART

Altes:

Baixes:

Renovacions: Toni Montilla (entrenador).

 

UE CAMPRODÓN

Altes: Joan Carles Carnerero (entrenador), David Cruz (Sant Jaume), Aniol Carrera (Juvenil Vall del Ter), Jordi Planella (Juvenil Vall del Ter), Oriol Busquets (Juvenil Vall del Ter), Arnau Romero (Sant Jaume), Medi (Porqueres) i Martí Lopez (Juvenil Vall del Ter).

Baixes: Eric Juvanteny (Gurb).

Renovacions: Edu Martinez, Abde Akrich, Jordi Galceran, Gerard Codina, Ezequiel Romero “Sama”, Oriol Galceran, Jordi Gil, Aitor Morillas i Pol Buxasas “Polete”.

 

CE BESALÚ

Altes: David Martos (Preses).

Baixes: Bernat Pares, Bernat Terrades i Roger Sucarrats

Renovacions: Manel Puigvert (entrenador).

CD BLANES

Altes: Bukary Marena Conteh ‘Buka'(Lloret), Marc Àvila Rodríguez (Lloret), Iván Sebastián “Ivi” (Sant Pol), Dimas (Juvenil A), Hugo Acevedo (Juvenil A), Rubén Barroso (Juvenil A), Cristian López (Juvenil A Aqua Hotel), Abraham Quiñonez (Malgrat), Iván Delgado (Juvenil A Mataró), Toni Torrent (Mercantil), Abderahim Mouka “Abde” (Lloret), Arnau Ferrand Jurado (Malgrat), Xavi Benito Salinas (Malgrat), Aboudulahi Ceesay Ceesay ‘Buli’ (Malgrat), Gerard Ayala Defaus (Malgrat) i Toni Torrent (Juvenil A Sant Celoni).

Baixes:  Marc Puigvert (Palafolls), Carlos Gómez (Tordera), Francesc Massagú (Palafolls), Victor Careasco (Palafolls) i Abraham Galera (retirat).

Renovacions: Juan Cotano (entrenador), Ahoub, Raúl Luque, Roger Mora, Gus Sanneh, Jairo Gutiérrez, Jacob Gutierrez, Samuel Pérez, Iván Blanco, Buba Kone i Adrián Salgueanu.

 

CD MALGRAT

Altes: David Busto (Tordera), Nicolás Ghirardi (Farners), Abel Riola (Sant Celoni), Robert Casals (Aqua Hotel), Pare Boiro (Sant Cebrià), Saidou (Sant Cebrià), Pitu, Nico, Marc Pueyo (Llavaneres) i Dídac Filigrana (Lloret) Brahian Lucena (sense equip).

Baixes:  Xavi Benito Salinas (Blanes), Abraham Quiñonez (Blanes), Aboudulahi Ceesay Ceesay ‘Buli’ (Blanes) Vila, Gerard Ayala Defaus (Blanes), Maha, Cristián, Sergio Gómez, Aceiton, Alexis, Mattew i Arnau Ferrand Jurado (Blans).

Renovacions: Pedro Moreno (entrenador), Yeray, Kevin Moreno, Carlos Esquinas, Erick Iglesias, Sebas, Caimel, Sergi Caimel, Jota, Aketza i Álex González.

 

UD CASSÀ

Altes: Sergi Vilaró (Bescanó), Pol Rabert (Juvenil A), Tidjiane Diawara, i Alexandre Company (L’ Escala).

Baixes:

Renovacions: José Cáceres (entrenador), Eduard Gauchia, Marc Restrudis, Jordi Gumbau, Yaya Susso, Rubén Pulido, Álex Devia, Martí Vera, Gabi Agües, Marc Rabassedas, Karim Diallo, Alpha Diallo, Biel Gasca, Sergi Massegur, Xavi Morell, Sergi Gumbau i Daniel Pajon.

 

CE LLANÇÀ

Altes: Mike Díaz (Vilamalla), Sergi Juher (Juvenil A), Sergi Negre (Selvatans), Marc Fernández (Juvenil), Èric Calsina (Juvenil A Figueres) i Jna Carbonés (Juvenil Peralada)

Baixes: Gerard Mercader (La Jonquera).

Renovacions: Enric Giménez (entrenador), Eladio Rodríguez, Gabri Moreno, Eric Sibecas, Edu Pons, Lluis Serra, Víctor ‘Piti’, Iván Vargas, Gabri, Sergi Barco, Morad Houbban i Àlex Fortea.

FC PALAFRUGELL

Altes:

Baixes:

Renovacions: Jordi Cama (pendent de confirmació).

 UE COMACROS

Altes:

Baixes:

Renovacions: Josep Casadevall (entrenador).

CF TORDERA

Altes: Jaume Parera, Óscar Ruscalleda (Llagostera), Carlos Gómez (Blanes) i Isaac Ruiz.

Baixes:

Renovacions: Josep Matas ‘Pai’ (entrenador), Joan Ferrer, David Mancheño, José Manuel Martínez, Nil Victòria, Adrià Barceló, Mame, Adrià Pidemont, Edu Vega, Josep Aulet, Álvaro i Arnau Pedemonte

UE TORROELLA

Altes: Abbdu Sowe (Vila-seca) i Dorian Lagos (Vergés)

Baixes: Juan Muñoz, Toti Balló i Nils Vilavella.

Renovacions: David Bonmatí (entrenador), David Fernández, David Blanco, Cristian Llanas, Josue Lagos, Musa Jabbi, Toni Pascual, Felipe Gurillo, Carlos Saul, Enric Farró, Roger Planella, Marc Daviu, Lolo, Pau Lloret, David Planella, Rubén Fernández, Ruben Acosta, Alhagi Jaiteh,  Adrià Corredor, Mussa Jabbi i Kevin Vilavella.

CF BEGUR

Altes: Sergi Cruz (Juvenil A FE Begur), Aitor Bosch, Xavi Caner (Juvenil A FE Begur) i Eduard Rey (Juvenil A FE Begur).

Baixes: Alejandro Belmonte (retirat).

Renovacions: Damià Sagué (negociant), Sebas, Álex Contreras, Pablo Sánchez, Ortega, Nico Sanjuan, Miki Sajuan, Óscar Ramírez, Joel i Julià Creixell.