Mercat Segona Catalana Grup 5

MERCAT SEGONA CATALANA GRUP 5

(Actualitzat 5 de juliol 00:10h) 

 

CE ARTESA DE SEGRE

Altes: Francesc Selva (Angulària d’Anglesola)

Baixes:

Renovacions: Rubén Fernández (entrenador) i Jordi Macià.

 

UE BALÀFIA

Altes:  Joel Jané (Benabarre / Alcarràs), Iván Pérez (Juvenil A), Rubén Brezmes (Alpicat),

Baixes:

Renovacions: Óscar Padilla (entrenador), Marc Hortal, Adrián Clavero, Basili Monturiol i Aitor Fernández.

 

CF TORREFARRERA

Altes:  Jordi López ‘Mena’ (entrenador), Edu Sanuy (Sporting Pinyana) i Miki Hernández

Baixes:

Renovacions: Joan Gutiérrez “Guti”, Óscar Gregorio, Axel Armengol, Sergi Ogando, Guillem Barbosa, Josep Regany, Xavier Beamud, Xavier Padrones i Joan Carulla.

 

LLEIDA ESPORTIU B

Altes:

Baixes:

Renovacions: Miki Massana (entrenador).

 

CF JUNEDA

Altes: David Cusiné, Eric Palacios, Edgar Olaya, Iván Lahuerta i Albert Capdevila.

Baixes: Pol Morales, Fede Fuentes, Enric Bosch, Oriol Masbernat, Pifarré i Arnau argiles

Renovacions: Miguel Garcia (primer entrenador), Marc Vallès Badia (segon entrenador), Joan Perera, Toni Bertran, Xavier Casalta, Josep Masbernat, Joel Roura, Gerard Barrull, Adrià Cusiné, Pau Barrufet, Isaac Vidal, Giné, Marçel i Sergi Mateus.

 

CF ANGULÀRIA D’ANGLESOLA

Altes: Vicente Manzambi (Cervera), Pau Salvado (Castellsera), Matamala (Palau Anglesola) i Pau Teixé.

Baixes: Edgar (Alpicat), Francesc Selva (Artesa de Segre), Adrià (retirat) i Baiget (retirat).

Renovacions: Jordi Oliveres (entrenador), Carlos Salvador (ajudant tècnic), Jean Carlos, Arnau Caldero, Eric Monter, Alliou, Mohamed Belhadji, Edgar Molina, Edu Robinat, Oussama, Jonhatan Steven Ospina, Manel Gutierrez, Oscar Ximenez, Mohamed Sylla, Jonatan Rodríguez, Toni Latorre i Roger Riba.

 

CF LINYOLA

Altes: Adrià Sánchez (Mollerussa), Joel Graells (Juvenil), Dani Mas (Juvenil), Eric Carulla (Juvenil), Miquel Sirera (Juvenil), Pau Chavero (Juvenil), Jordi Trullols (Juvenil), Adrià Garriga (CE Fuliola) i Ivan Baró (At. Castellserà).

Baixes: -.

Renovacions: Edu Caba, Ramon Mestre, Dani Riart, Joaquim Jareño, Oriol Tribó, Pol Camí, Aitor Martínez, Victor Gamero, Manolo Esteban, Dídac Muñoz, Bernat Joval, Marian, Jordi Rosell, Jordi Llauradó, Alpha Barry i Jaume Nebra.

 

CF BALAGUER

Altes: David Biosca (entrenador), Edu Raya (Alcarràs), Marcos López (AD Penya Arrabal), Marc González (Atlètic Segre), Manel Contreras (Alcarràs), Manel Cabrera (Mollerussa), Jordi Clivillé (Alcarràs), Gerard Alcobé (Artesà Segre)

Baixes: Ignasi Delgado, Joan Valls, Joel Gomis (Albi) i Ivan Martínez.

Renovacions: Ricard Cervelló, Sergi Surroca, Marc Sánchez, Pau Solanes, Joan Martínez, Alfred Peguero, Víctor Darias, Jordi López, Jordi Jordana, Aleix Llusà, Pol Grabalosa i Mikel del Aguila.

 

CA ALPICAT

Altes: Edgar Tornero (entrenador), Pau Mora (Efac Almacelles), Jordi Sidahmed (Tamarite), Jonathan Palma (Térmens), Joan Domingo (Pobla B), Abel Sedeño (Borges), Carles Gómez (Tamarite), Joel Guillen (Almacelles), Sergi Agustí (Fraga) i Pol Sarrablo (Juvenil At. Segre).

Baixes: Alcalà i Kelly.

Renovacions: Xavi Gomà, Gerard Borda, Joel Domínguez, Jordi Fabregat, Roger Marsà, Eric Alfageme, Hamza Oubihi i Rubén Egea.

 

CF SUDANELL

Altes: Miki Gómez (entrenador), Christian Villalonga (At. Castellserà), Álex Villegas (At. Castellserà) i Antonio Pérez (Charlton U23).

Baixes: Héctor i Micky.

Renovacions: Sergio Hernández, Rubén Fornós, Toni Cifre, Nacho Nadal, Aleix Alférez, Oscar Balaña, Albert Calsina, Albert Minobes, Robert Salagaray, Sergi Dueso, Alex Sabaté, Hamza Morabet, Sergi Pujol, Adrià Real, Joan Puig i Ángel Puértolas.

 

CD CERVERA

Altes: Adrià Feher (Guissona), Dani Gonzalez (Universitat Trojans Estats Units), Ramon Garriga i Edgar Corbera (Juvenil).

Baixes: Hichem, Vicente i Sergi Torres.

Renovacions: Sergi Bernaus (entrenador), Bové, Roqué, Spik, Pau, Bernat, Eudald, Pere, Albert Lopez, Guillem, Cesc Vila, Francesc Balsells, Pol, Jaume Costa, Ivan, Binefa, Chapman, Kane, Eric i Santi.

 

UE GUISSONA

Altes: Pere Raich (entrenador).

Baixes: Genís Camats (entrenador), Marc Enriquez (Borges), Silvestre Montalvo (Palau) i Iulian (Tàrrega).

Renovacions:

 

FC ALBI

Altes: Joel Pedraza (Juvenil A Valls), Rifuli i Joel Gomis (Balaguer).

Baixes:

Renovacions: Raúl Fernández (entrenador), Andrés Camilo, Raúl Martin,

 

CF PALAU ANGLESOLA

Altes: Genís Camats (entrenador), Sergi Serra (FIF LLieda), Silvestre Montalvo (Guissona), Bilal (sense equip), Arnau (Juneda), Alex Vidal (FIF Lleida), Marc Serrano (Pla d’Urgell), Adam (Juvenil A Mollerussa), Oriol (CEPU), Adrià Rodríguez (Alcarràs), Ori Pubill i Marc (CEPU).

Baixes: Txema Giné (entrenador).

Renovacions: Ricard, Rober, Joan Serrano, Pedrós, Dumi, Jaume Sarret, Jaume Solé, Caselles, Àngel, Kiri, Mayo, Fermí, Suker i Cos.

CA CASTELLSERÀ

Altes: Joan Sala.

Baixes: Christian Villalonga (Sudanell) i Álex Villegas (Sudanell).

Renovacions: Joan Balcell (entrenador), Marcel Eroles, Josep Pampols, Marc Prat i David Pros

 

AE TÉRMENS

Altes: Jesús Alcalde (entrenador).

Baixes: Jonathan Palma (Alpicat).

Renovacions: Josep Maria Casals.

FC PARDINYES

Altes: Manu Aguila, Jaime Ortega (Benavent), Aaron Tarpei i Manu Aguilà.

Baixes: Carles Mora, Gerard Gort i Salum Sisawo.

Renovacions: David Marchal (entrenador), Albert Torres (segon entrenador), Carlos Garcia, Ferran Capdevila, Joel Torres, Jose Reyes, Alexis Aparicio, Borja Torres, Alfonso Rodriguez, Juanjo de Castro, Santi Rico, Roger Solanes, Jordi Exposito, Ivan de la Iglesia, Juan Carlos Romero, Angel Romero, Edgar Garcia, Sergi Pach, Ferran Crespo i Albert Monforte.

CF ORGANYÀ

Altes:

Baixes:

Renovacions: Ferran Vidal (entrenador).

SPORTING DE PINYANA CF

Altes: Román Panadero (entrenador), Dani Olea (Albagés) i David Llasera (Altorricó en la temporada 18 – 19).

Baixes: Edu Sanuy (Torrefarrera)

Renovacions: Michel Ruiz i Jony Ventaja