Mercat Segona Catalana Grup 6

 

MERCAT SEGONA CATALANA GRUP 6

(Actualitzat 5 de juliol 00:05h)

 

CD TORTOSA

Altes: Guillermo Camarero (Gandesa CF, entrenador), Carlos Panisello, Marc Fabregat (Ulldecona CF), Roger Escribà (CF Amposta), Ivan Gasparin (UE Rapitenca), Sergio Galera (Atl. Roda de Barà), Arnau Bertomeu (CF Camarles, Ferran Roig (Rapitenca), Raúl Garcia (Amposta), Xavi Marqués (Ascó) i Carles Kader (CF Amposta).

Baixes: Pol Benito (Ascó), Uri Bentito, Marc Benito, Joan Sabaté, Nacho Nuez, Nahuel Beresiarte, Aaron Gabela, Iker Cid, Facundo García (Ascó) i Germán Anglès (entrenador).

Renovacions: Josuè Andreu, Aleix Salvador, Domènec Estorach, Manolo Puig, Sergio Duran i Cristian Díaz.

 

CF LA SÈNIA

Altes: Lluís Capitán (juvenil) i Enric Querol (juvenil Rapitenca).

Baixes: Óscar Querol, Marc Lleixa i Ferran Tiscar.

Renovacions: Kevin Moreno, Andreu Borras, Valentín Buga, Jordi Escubedo, Xavi Pomada, Sergi Gasparín, Roger Garcin, David Blanco, Sergi Cid, Iván Capitán, Joan Zaragoza, Roberto Márquez, Nicolás Moreno i David Callarisa.

 

CE EL PERELLÓ

Altes: Joan Sabate (Tortosa), Pau Castro (Santa Barbara), Sergi Jose (Camarles) i Samu Blanes (Tortosa).

Baixes: Lluis Vila (Ametlla Mar), Xavi Jaime (Ascó), Jordi Gilabert, Jordi Laboria i Eric Barbera.

Renovacions: Antomi Teixidó (entrenador), Josep Boyer (segon entrenador), Vicent Brull, Eric Brull, David Flox, Marc Martí, Didac Subirats, Damià Fernández, Xavi Anell, Juanjo Rovira, Gustavo Soriano, Jonathan Llorac, Daniel Belemans, Edgar Samper i Jose Luis Montané.

 

CF ULLDECONA

Altes: Andreu Fibla (entrenador), Lluc García, Pau Pérez, Jawat, Cristian Regolf, Ferran Rodríguez, Cristian Gil, Alex Pasalamar, Ferran Domenech, Joan Canalda, Amado Clotet, Miquel Callarisa i Guillem Cana.

Baixes: Pere Estellé (Rapitenca), Ion, Ivan Páez, Marc Tena, Joan Martínez, Marc Fabregat, Miguel Reverter, Xavier Obiol, Andrés Felipe i Francesc Reolid.

Renovacions: Moha El Hadri, Pau Morera i Oriol Morera.

 

CF CANONJA

Altes: Víctor Quiñones (CD La Floresta, entrenador), Maikel Gonzalez (CD La Floresta), Eric Expósito (CD La Floresta), Dani Velasco (Pinell CF), Fran Velasco (CD La Floresta), Abuba Gama (CF La Riera), Pablo Molina (CD La Floresta), Dídac Florentin (CD La Floresta) i Kevin Torres (CD La Floresta).

Baixes: Kevin García, Rubén Pérez, José Castro, Adrián Manzanedo, Andrés Tea, Omar Boulmani, Jose Luis Duque, Alexander Guirao, Mourad Hmimou i David Nieto

Renovacions: Xavi Tomàs, Antonio Domínguez, Cristian González, Alejandro Domínguez, Dani Trujillo, Manel Martinez, David Molina, Dani Maireles, Agus Gené i Erik González.

 

CF AMPOSTA

Altes: Albert Bel (entrenador), Sergi Escoda (UE Aldeana), Josep de la Torre (UE Rapitenca), Nacho Nuez (CD Tortosa), Felipe (Ulldecona), Francesc Corella (Ulldecona), Marcel Espanya ( UE Rapitenca), Cristo Espuny i Ferran Lluís (Ulldecona).

Baixes: Guillem Navarro (Ampolla), Ángel Menacho (Ampolla), Raúl Garcia (Tortosa) i Sebas Callau (Ampolla).

Renovacions: Gerard Tomàs, Raúl Istoc, David Solanellas, Manel Vizcarro, Marc Canos i Jordi Tomàs, Marc López, Joel Fernández, Víctor Calsina, Isaac Casanova i Jesús Ferreres.

 

CE ATLÈTICS MÓRA LA NOVA

Altes: Àmbros Segura (entrenador), Joan Avante i Pere Avante.

Baixes: Iker (Ampolla) i Óscar Nogales (Gandesa).

Renovacions: Xavi Fuertes, Aleix Muñoz, Edu Llop, Frede Giné, Joan Batiste, Joan Barrufet, Pau, Alexis, Yassin, Ruxi, Marc, F., Marc, Ricard, Marçà, Torné, Piqué, Bati, Marc Vernet, Jaume Guiu, Edgar i Gerard Roigé.

 

CF CAMARLES

Altes: Alberto López (entrenador), Roger Royo (Juvenil Vila-seca), Ivan Paez (Ulldecona), Brian Bertomeu (CD La Cava), Selu Ruiz (Batea), Franco Sanfilipo (Cambrils), Mohamed Harouda (Pobla Mafumet B) i Aarón Gabela (CD Tortosa).

Baixes: Arnau Bertomeu (CD Tortosa), Carles Cabrera, Leo Amador, Abraham Expósito i Raul Teixidó (retirat).

Renovacions: Víctor Reales, Sergi Rales, Roger Benaiges, Sergio Guachin, Juame Curto, Jose Rosales, Francisc Infante, Víctor Pujol, Sergi Curto i Pau Sansaloni.

 

CF AMPOLLA

Altes: Gerard Capera (entrenador), Guillem Navarro (Amposta), Gerard Miquel ‘Gito’, Joaquim Bru (Arnes), Ángel Menacho (Amposta), Aitor Arasa, Sebas Callau (Amposta), Ibra Boulahya (Roda), Jordi Rullo (Jesús i María) i Iker (Móra La Nova).

Baixes:  David Gallego (Cambrils) i Álex Fernández (Cambrils).

Renovacions: Gerard Franch, Enric Salas, Erick Garrido, Joel Sarmiento, Óscar Ruibal

 

UCF CAMBRILS

Altes: Juank (San Salvador), Carlos Escrichs (Albí), Josep Gavalda (Cambrils Unió), Carlos (Juvenil), Josu Rigal (Cambrils Unió), Óscar Morell (Cambrils Unió), Álex Fernández (Ampolla), Jose Luis Torres (Ampolla), Arnau Ollé (Vilaseca Juvenil), Edu Sosa (Cambrils Unió), Sergio Rubio (Cambrils Unió), Uri Benito (Tortosa), Iván Bruno (Pobla B), Roger Carrio (Cambrils Unió), Samu García (Cambrils Unió), David Gallego (Ampolla), Marc Benito (Tortosa), Eduald Racanses (Gramanet), Hugo (Juvenil) i Miki Torondel (Roquetenc).

Baixes: Iván Martínez (Ascó).

Renovacions: Gabri Amores (entrenador), Samuel García, Edu Sosa, Óscar Morell, Sergi Rubio, Roger Carrió.

 

CF POBLA DE MAFUMET B

Altes: Álex González (Catllar, segon entrenador), Jordi Prades (El Catllar), Jhon Manrique (Catllar), Alexis Paredes (Vilaseca), Álex Fernández (Ascó), Jonahan Luna (Riudoms), Joan Silva (Valls) i Raul González (Catllar).

Baixes: Brian Piñeiro (Gandesa).

Renovacions: Ivan Cristino (entrenador), Joan Canaldas, Aitor Pujades i Arnau Cardona.

 

CA RODA DE BARÀ

Altes: Nando Canton (entrenador), Mohammed Bouacha “Simo” (Arboç), Víctor Contreras, David Somé (Calafell), Joel Sánchez (Juv Nac Vilaseca), Jorge Mitrani (Juv Nac Vilaseca) i Dani Bello (Arboç).

Baixes: Sergio Galera (Tortosa), Ibra (Ampolla) i Iker Latre.

Renovacions: Roger Catalán, Guillem Bartolomé, Dani Cruz, José Fernández, Gerard Solé, Joel Muñoz, Miguel Fañanas, Javi Fañanas, Marc Castro, Miguel Ángel Contreras, Marc Ruiz, Álex Hurtado i Xavi Moreno.

 

CD RIUDOMS

Altes:

Baixes: Aniceto (Ascó), Jonahan Luna (Riudoms) i Humbert (Ascó).

Renovacions: Álvaro Garcia (entrenador).

 

CF MONTBLANC

Altes:Álex Xivit (Juvenil), Pau Ferré (Juvenil), Sergi Solanes (Montblanc B), Anton Segú (Montblanc B), Óscar Periche (Atlètic Valls), Pol Sepúlveda (Montblanc B) i Josep Fuguet.

Baixes: Yatma, Eric Garcia (Atlètic Valls) i Alexis Sánchez.

Renovacions: Jordi Mercadé (entrenador).

 

CULTURAL BONAVISTA

Altes: José Jordà (Juvenil A), Víctor Vega (Juvenil A), Álvaro García (Juvenil A), Josep Acero (Juvenil A), Gerard Simó (Juvenil A) i Israel Violero (Juvenil A).

Baixes:

Renovacions: David Serrano (entrenador), Francisco Torres, Frankelly Capellán, David Martínez, Adrián Hurtado, Daniel Castro, Eugeni Del Cerro i Jordi Rubio,

 

CF REDDIS

Altes:

Baixes:

Renovacions: Víctor Tenor (entrenador).

UE REMOLINS – BITEM

Altes:

Baixes:

Renovacions:  Jordi Vallès (entrenador).

 

CD LA FLORESTA

Altes: Felipe Villaverde, Víctor Ribé (Juvenil A) i Kevin Castillo (Juvenil A).

Baixes:

Renovacions: Víctor Quiñones (entrenador),Sergi Azagra ‘Gato’, Jorge Hernández, David López i Abert Huertas.

CE ALTAFULLA

Altes:

Baixes:

Renovacions: Raúl Tudela entrenador)

UE ALDEANA

Altes:

Baixes: Sergi Escoda, Pau Sabine, Yassine En Nouny,

Renovacions: Bartolo Meca (entrenador), Sergio Aure, Albert Vilarroya, Lluc Pepiol, Flore Alegre, Álex Alegre, Eloy Forastero, Thomas Sentis, Mica Diéguez, Nico Rios, Aleix Samper, Ferran Falcó, Raúl Salvadó, Kazu Tsuchiya, Jonatan López, Marc Lucero, Aleix López, Jack Cid, Roger Gas i Toni Ondozabal