Mercat Tercera Divisió

EL MERCAT DE LA TERCERA DIVISIÓ

(Actualitzat 5 de juliol 00:10h)

 

CE BANYOLES

Altes: Pitu Batlle (entrenador), Pau Ribas (L’Escala), Marçal Sáenz (L’Escala), Jam Baldeh (L’ Escala), Sanku Jabbie (Palamós), Marc Roura (Girona B), Ignasi Gómez (Juvenil A Girona), Cristian Venzal (Girona B) i Eric Torres (Llagostera B).

Baixes: Marc Bech (Figueres), Pol Bastides (Figueres), Adri Prado (Granollers), Adrià Casanova (Peralada), Bru Ortega (Tona) , Marc Viadé (Palamós), Albert Genís, Josep Maria Majó, Cristian del Pozo (Peralada) i Titi Bagué.

Renovacions: Martí Bartrina, Nil Congost, Quimo Rodríguez, Sergi Ferrusola, Jordi Sala, Eric Gispert, Andreu Moreno, Toni Güell, Jordi Turón, Moha Abouhafs i Henry Gilham.

 

UE CASTELLDEFELS

Altes: Adri Valle (Castelldefels B), Cristian Fabregat (Sants), Guille (Sants), Sergio Navarro (Sants), Guille Marín (Gavà), Aitor Serrano (Ascó) i  Fran Orellana (Manresa).

Baixes: Jordi Aumatell (Vilassar de Mar).

Renovacions: Miki Carrillo (entrenador),  Álex Romero, Ramon Marimon, Juanito, Blasco, Alan,  Joel Coch, Miguel Marín, Miravent, Jaume Aparicio, Jonathan Ferreira, Kike Ramírez i Pedro Bilbao.

 

CE EUROPA

Altes:

Baixes:

Renovacions:

 

UE FIGUERES

Altes: Enric Maureta (Mulhouse), Andrés Díez (Prat), Jorge Torres (Peralada), Marc Bech (Banyoles), Marc Medina (Peralada), Pol Gómez (Peralada) i Pol Bastides (Banyoles).

Baixes: Marc Gelmà (Granollers), Romans Carrillo i Genís Balaguer.

Renovacions: Javi Salamero (entrenador), Gallo, Uri Ayala, Gabri Vidal, Abel Fàbregas, Carlos Treviño, Carles Coto, Pepu Soler, Pol Tarrenchs i Iván Vidal.

 

EC GRANOLLERS

Altes: Álex Túnez (Damm),  Arnau Arruebo (Mollet), Adri Prado (Banyoles), Iker Hernánez (cessió Sabadell), Sergi Altimira (cessió Sabadell), Arnau Campeny (Horta), Marc Río (Horta), Dani Muela (Palamós), Suaibo (Damm), Marc Gelmà (Figueres) i Erbol (Juvenil A).

Baixes: Marc Garcia (Montañesa), Martí Serra (Vilassar Mar), Joan Gual (Mataró), Sergio Fernández, Chechu Besonías (San Cristóbal), Arnau Fortuny, Diego Garzón, Alejandro Muñoz,  Lamine Cissé (Guineueta) i Víctor Díaz.

Renovacions: José Solivelles (entrenador), Álvaro García, Albert Ruiz, Max Llovera, Guillem Pujol, Eloi Zamorano, Riki Alcántara, Víctor Morales, Oriol Molins, Ñito,  Alex Castillo i Pau Darbra.

 

AT. HORTA

Altes: Víctor Valdés (entrenador).

Baixes: Luis Gaudioso, Arnau Campeny (Granollers), Edgar Tejada, Marc Río (Granollers), Peke i Yamandú Morgade.

Renovacions:

 

CE L’HOSPITALET

Altes:

Baixes:

Renovacions: Jonathan Risueño (entrenador).

 

CF IGUALADA

Altes: Arnau Cuadras (Damm), Sergi Casals (Sants), Bernat Benito, Favio Osorio (Viladecans), Genís Cargol (Damm), Miguel Ángel Luque (Manresa), Hamza Bella (Juvenil A Nàstic Manresa), (Pau Buchaca (Juvenil A), Sergio Álvarez (Peralada), Alejandro Ruiz (Juvenil A) i Guillem Garrido (Juvenil A).

Baixes: Santi Triguero (retirat), Marc Vicente (torna Cornellà), Joel Solà (Vic), Nil Pradas i Franco Nántez (Manresa), Hichem (Tàrrega), Albert Alfonso, Marc Guliàs, Iván de Nova i David Grifell.

Renovacions: Marc Cabestany (entrenador), Pau Bosch, Bernat Sansano, David Baraldés, Pedro Calvo, Eric González, Goran Ehsan, Óscar García i Martí Just.

 

CE MANRESA

Altes: Ferran Costa (entrenador), Nil Pradas (Igualada), De Sande (Martorell), Álex Iglesias (Juvenil A), Joan Castanyer (sense equip), Aleix Díaz (Manlleu), Álex Sánchez (Viladecans/Cornellà), Xavi Pujó (Juvenil), Xavi Toldrà (EFAC Almacelles), Franco Nántez (Igualada), Juan Pablo Amantini (Vilafanca), Oriol Valls (Girona / Lleida Esportiu), Juli Serrano (Vilafranca), Toni Sureda (Vic), Eloi Pena (Vilassar Mar), Marc Vito (Olot).

Baixes: Fran Orellana (Castelldefels), Ángel Luque, David Sánchez, Fran Orellana i Walter Fernández.

Renovacions:

 

CF PERALADA

Altes: Adrià Casanova (Banyoles), Cristian del Pozo (Banyoles) i Roger Cunil (Vic).

Baixes: Sergio Álvarez (Igualada), Marc Medina (Figueres) i Jorge Torres (Figueres).

Renovacions: Albert Carbó (entrenador), Josu Currais, Ivan Amoedo, Sergi Romero, Ritxi Mercader, Arnau Ortiz, David Aroca, Èric Vilanova, Gerard Asparó i Víctor Bertomeu.

 

POBLA DE MAFUMET

Altes:

Baixes: Sergio Montero (Prat)

Renovacions: Albert Company (entrenador).

 

CP SAN CRISTOBAL

Altes: Andy Gorfinkel (Guineueta), Damián Obispo (Fundació Grama), Roger Escamilla (Tàrrega), Sergi Besonias ‘Chechu’ (Granollers), Gerard Enrich (Vic), Martí Manchado (Jàbac) i Abdeslam Elouliad (San Cristóbal B).

Baixes: Ruy Gama (Montañesa), Xavi Murcia (cessió Mollet), Ramón Suárez, Carlos García (Santfeliuenc), Andrés Heredia, Eric Zárate i Júnior Cunha.

Renovacions: Oliver Ballabriga (entrenador), Cristian Gómez, Óscar Sierra, Ricki Calamardo, Mario Domingo, Sergi Martínez, Mario Cantí, ‘Juanpi’ Sepúlveda, Óscar Oliver, Tom Diawara, i Sergio “Tino” Mendoza.

 

UE SANT ANDREU

Altes:

Baixes:

Renovacions:

 

SANTFELIUENC FC

Altes: Guille Ramon (Vista Alegre), Dani Peña (Damm), Mario Victorio (Santboià), César Valero (Juvenil A Damm), Adrián Toro (Juvenil A Ciudad Cooperativa), Carlos García (San Cristóbal), Àlex Torres (Cerdanyola) i Álex Baño (Pobla)

Baixes: Gerard Rovira, Otger Vendrell, Albert Porqueras, Raúl Capitán, Germán Collado, Joan Gibert, Jota, Jaime González i Ricard Cabrera

Renovacions: Andrés González (entrenador), Raúl Pérez, Joserra, Jaume Duran, Sergi Boira,  Romo, Kevin Sánchez, Roger Valdés, Daniel Maldonado, Jonathan Collado, David Toro, Alfonso Castellano i Sani Bello.

 

UE SANTS

Altes: Joan Compte (Can Vidalet), Marcus (Juvenil A), Rubén Cruz (Horta), Marc Hervias (Cerdanyola), Marçal Vila (Pubilla), Álex Calatrava (Parets), Iván García (Martinenc), Jordi López (Terrassa), Gerard Batalla (Juvenil A Europa), Christian Alarcón (Sant Quirze) i Domingo García (Juvenil A Cornellà).

Baixes: Sergio Navarro (Castelldefels), Guille (Castelldefels), Cristian Fabregat (Castelldefels), Sergi Casals (Igualada), Picolo, Sumarroca, Aleix Lage, Josele, Sergio Rodríguez, Sergi Vicente, Javi Delgado i Nacho Berché (Sant Just).

Renovacions: Tito Lossio (entrenador), Uri Antonell, David Cura, Eric Ruiz,  Cristian Mulero, Juli Berenguer, Miguel Martínez, Carlos Torrentó i Guillermo Torres.

 

TERRASSA FC

Altes:

Baixes:

Renovacions:

 

CERDANYOLA FC

Altes: Albert Alavedra i Jonny Vinasco (Manresa), Edwin (Juvenil A), Alex Prat (Júpiter), Mario Manso (Juvenil A), Álex Lázaro (Jàbac), Javi López-Pinto (Juvenil A Cornellà) i Marc Jiménez (Juvenil A).

Baixes: Pitu Plazuelo, Àlex Torres (Santfeliuenc) i Marc Hervias (Sants).

Renovacions: Ton Carrillo (entrenador), Manu Martín, Alberto García, Dani Martí, Uri Escabrós, Raúl Manso, Rubén Giménez, Juan Sosa, Hamza Bakali, Javi López, Nils Puchades, Pablo Servetti i Wilber.

 

FC VILAFRANCA

Altes:

Baixes: Martí Tapia (Martinenc), Juan Pablo Amantini (Manresa) i Juli Serrano (Manresa).

Renovacions: Ivan Moreno (entrenador).

 

UE VILASSAR

Altes: Martí Serra (Granollers), Miguel López (Mollet), Marc Pascual (Mataró) i Jordi Aumatell (Castelldefels).

Baixes: Eloi Pena (Manresa), Gonpi i Roger Matamala.

Renovacions: Montiel, Fran Fuentes, Santi Varese, Rubén Canelada, Granero, Edu Domingo, Javi Eslava, Soufiane, Pau Rosales, Alberto Roman, Andrés Borges, Xavi Pluvins i Carlos Cano.

CF MONTAÑESA

Altes:  Marc Garcia (Granollers), Dowi (Gavà),  Isaac Maldonado i Ruy Gama (San Cristóbal).

Baixes: Javi Sánchez (retirat) i Álex Luque (Júpiter).

Renovacions: Dani Andreu (entrenador), José Segovia, Khalid, Joshua, José Santos, Alex Alba, Jaime Hernández, Sori, Pau Fernández, Agus (baixa mèdica),  Omar Balde, Ion Vázquez, Badri, Miguel,  Erik Pérez, Pedro García, Junior, Velillas, Brian, Moha Toray i Kuele.

 

GIRONA FC B

Altes: Pau Víctor (Juvenil A) i Adrián Turmo (Juvenil A).

Baixes: Cristian Venzal (Banyoles), Noah Baffoe, Marc Roura (Banyoles) i Lluc Banús (Tona).

Renovacions: Àxel Vizueta (entrenador).

 

UE VALLS

Altes:

Baixes: Joan Silva (La Pobla B).

Renovacions: Joan Antoni Pallarés (entrenador), Gerard Batista, Riki de Antonio, Joel Marigot, Arnau Cucurull, Xavi Fabra, Marc Guash, Sergi Gómez, Eric Martí i l’Arnau Miró.

 

FUNDACIÓ GRAMA

Altes: Luis Aguilera (torna de cessió), Álex Montalbán (Juvenil A), Yeray Sabariego (Llagostera), Franco Gauna (Formentera), Dani Guiseris (Jàbac Terrassa), Víctor Díaz (Granollers), Aleix Díaz (Juvenil A),

Baixes: Roberto Morales (retirat), Iker Santaren (marxa cedit a Llagostera B), Arnau Serra (marxa cedit a Masnou), Jorge Rojas, Edu Soler, Cristóbal León, Damián Obispo (San Cristóbal), Buba Jallow, Àlex Luque (Júpiter), Caleb Martínez (Sabadell B) i Edgar Velasco (Mollet)

Renovacions: Juanma Pons (entrenador), Juan Carlos Oliver, Óscar Muñoz, Bruno Villagrasa, Roger García, Roger Peña, Roger Peris, Jonathan Linares, Michel Owono, Ángel González, Lucas Álvarez, Adrián Machuca,