La 1cat2 es reforça per al tram decisiu de la temporada

EL MERCAT DE LA PRIMERA CATALANA GRUP 2

(Actualitzat 10 de març 21:15h)

FC SANTBOIÀ

Altes: Agustín Vacas (entrenador), Luis Gaudioso (UA Horta), Gerard Rovira (lliure), Richard Martinho (FE Grama) i Roger Peña (FE Grama).

Baixes: Juanlu (UA Horta), Dani Sánchez (CF Igualada), Tommy (UE Sants), Iván Romano (Vilassar de Mar), Pedro Bravo (Santfeliuenc FC) i Ramón Calderé (entrenador).

 

FC MARTINENC

Altes:  Alberto Arnalot (Can Buxeres)

Baixes: Víctor Cócera (UA Horta) i Aleix Lage (CF Montañesa).

 

ATLÈTIC SANT JUST

Altes: -.

Baixes: -.

 

CF GAVÀ

Altes: Áxel Pandiani (Dibba Al-Hisn dels Emirats Àrabs), Dowi (Montañesa), Axel Pandiani (EUA) i Peke (FE Grama).

Baixes: Pol Gómez (CE Sabadell).

 

Atlètic Lleida

Altes: Oriol Tribó (Linyola), Ruben Brezmes (At. Monzón), Jhojhan Stiven (Guineueta), Maikel Molina (Tàrrega), Dani Vargas (Tàrrega), Manel Grau, Jose Domingo, Roger Ezquer, Alpha Barry (Linyola) i Zaka Karouane.

Baixes: Pau Bosch (cedit Inter Escaldes), David Oliveros (cedit Igualada), Ramón Garcia, Óscar Imaz i Albert Simó.

 

UD VISTA ALEGRE

Altes: Guillem Ramón

Baixes: Dani Ortiz (CF Igualada).

 

FC ASCÓ

Altes: Eric Fornos (Pobla de Mafumet B), Aleix Cuenca (Gandesa), Joel Marigot (UE Valls) i Joan Montserrat (FC Vilafranca).

Baixes: Cheick (UE Valls) i Facundo.

 

CF VILANOVA 

Altes: Jair Fernández (cessió CE L’Hospitalet), Nito Ruiz (Sitges) i Oriol Boada (Vilafranca)

Baixes: Carlos Contreras (Igualada) i Mario Méndez (Pobla B).

 

CF MOLLERUSA

Altes: Pau Bosch (Igualada), Joan Llull (Alpicat), Eric Ruiz (Bellpuig)

Baixes: Álvaro Muñoz (CD Binefar) i Marcel Ormo (CE La Fraga).

 

UD VILADECANS

Altes: -.

Baixes: -.

 

UE TARREGA

Altes: -.

Baixes: -.

 

CF MARTORELL

Altes: Lamin Samateh (EE Guineueta), Soufian Grana (Sallent) i Aymane Skaff (CD Altorricón).

Baixes: Micola Lavrick (CE Esparreguera), Álex Otero (Real Balompédica Linense) i Carles Güell (UA Horta).

 

CF CAN VIDALET

Altes: Khalid (San Juan) i Miguel Marín (Castelldefels).

Baixes: Yamandu (UE Castelldefels).

 

UE SANT ILDEFONS

Altes: Toni Maestre (CD Fontsanta) i Arnau (Juvenil A del Sant Ildefons).

Baixes: Rafa Murillo (lliure).

 

FC ALCARRÀS

Altes: -.

Baixes: -.

 

CE EL CATLLAR

Altes: -.

Baixes: .-

 

CF GANDESA

Altes: -.

Baixes: Brian Piñeiro (FC Borges) i Aleix Cuenca (Ascó).

 

FC BORGES

Altes: Edu Vives (UE Valls) i Brian Piñeiro (CF Gandesa).

Baixes: Domi (Club Atlético de Monzón).

 

UE RAPITENCA

Altes: Manel Subirats (IF Gnistan de Finlàndia).

Baixes: Pere Estellé (lesió).

 

CF SOLSONA

Altes: -.

Baixes: -.

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.