Mercat Primera Catalana Grup 2

EL MERCAT DE LA PRIMERA CATALANA GRUP 2

(Actualitzat 3 d’agost 16:10h)

FC SANTBOIÀ

Altes:  Ramón María Calderé (entrenador), Adrián Navarro ‘Picolo’ (Sants), Rubén Torralba (Jàbac), Ricard Cabrera (Santfeliuenc), Axel Lesan (Fraga), Alberto Gómez (Sants), Jan Lladó (Martinenc), Tommy Bejarano (Can Vidalet), Gerard Rovira (Santfeliuenc), Álex Peláez (Juvenil A)

Baixes: Kilian Honorato (Martorell), Ferri Vega (Vista Alegre), Dani Ortiz (Vista Alegre), Álex Ruiz (Rubí), Mario (Santfeliuenc), Libo, Jaime Fuentes, Ferran Roca (Sant Cugat), Manel Montoya (Sant Cugat), Bellido, Roland i Gerard Llobet (Viladecans).

Renovacions: Rafa Leva, Iván Romano, Carlos Martínez, Juanlu Estévez, Dani Martínez, Pedro Bravo i Carlos González.

 

FC MARTINENC

Altes: Roy Zambrano (Martinenc B), Martí Tàpia (Vilafranca), Aleix Lage (Sants), Gerard del Río (Rubí / San Cristóbal), Éric Zárate (San Cristóbal), Gerard Tejedor (sense equip) i  Victor Muñoz (Vista Alegre).

Baixes: Eric Simó (Guineueta) Marc Ahufinguer (Júpiter), Ivan García, Javi Iglesias, Gabri Padrós, Jan Lladó (Santboià), Carles Güell (Martorell) i Joan Vendrell.

Renovacions: Javi Gómez (entrenador), Víctor Cócera, Adrián Canelada, Ricardo Tinoco, Adri Pulido, Joel Martínez, Marçal Lladó, Karim al Qarut, Rafel Roger, José Vicente Molina, “Josevi”, Adri García i Eduard Garcia.

 

ATLÈTIC SANT JUST

Altes: Fran Barreda (Sant Just B), Nacho Berché (Sants), Lucas Gafarot (Cornellà), Alberto Arnalot (Sant Ildefons)

Baixes: Jesús Unzué i Sergio Morgado (Santfeliuenc).

Renovacions: Joan Suriol (entrenador), Pau Mateo, Raúl Ferrer, Aleix Massegú, Sergio Martínez, Edu Alliaume, Albert Montes, Jan González, Joan Pau Ortego, Iñaki Villalba, Pep Lacima, Álex Palacios, David Picón, Nacho Palacios, Fidi Bernabeu, Álex Cebrian i Gerard Pedrol.

 

CF GAVÀ

Altes: Jorge Sánchez (entrenador), Álex Pacheco (Guineueta), Peque (Horta), Víctor García (Prat), Pablo Navas (UE Sant Julià) Eric Moré (Juvenil A Casteldlefels), Pau López (At. Villacarlos), Xavi Grau (Prat B), Dominik Gabor (Castelldefels B), Younes (Sant Ildefons), Alejandro Ballesteros (Juvenil A Prat) i Bertus Sánchez (Castelldefels B).

Baixes: Guille Marín (Castelldefels), Dowi (Montañesa), Raúl Anthony (Begues), Albert Sancho, Christian Pastor, Óscar Jiménez, David Gallardo, Álex Vázquez i Adrià Espinosa (Viladecans).

Renovacions: Víctor Márquez, Robert Ferrer, Áxel Pandiani, Juan Quiles, Víctor Lebrero, Ferran Esteve, Adrián Pérez i Joan Vázquez.

 

Atlètic Lleida

Altes: Dani Pujol (Fraga), Marc Grau (Mollerussa), Arturo Gándara (Artesa de Segre), Nico Magno (CA Acassuso), Mario Figueras (SE AEM) i Roger Canadell (Mollerussa)

Baixes: Xavi Toldrà (Manresa), Joel Guillen (Alpicat), Jordi Chiné (retirat), Marc Viladegut (Borges Blanques), Pau Mora (At. Alpicat)

Renovacions: Ismael Mariani (entrenador), Pau Bosch, Óscar Imaz, Toni Ciruela Albert Juclà.

 

UD VISTA ALEGRE

Altes: Arnau Maldonado (Nàstic Manresa), Sergi Santesteban (Sant Ildefons), Joel Ruz (Juvenil A Cerdanyola), Ferri Vega (Santboià), Dani Ortiz (Santboià), Xavi Laborde (Juvenil A Sabadell) i Dani Santiago (Juvenil A Sant Andreu).

Baixes: Guille Ramon (Santfeliuenc), Marc Pulido (Sant Ildefons), Rubén García (Sant Ildefons),  Victor Muñoz (Martinenc).

Renovacions: Eloy Martínez (entrenador), Tomás Egea, Marc Muñoz, Sergio de León, Albert Cazorla, Sergi Grimau, Àlex Peñas, Cristian Faura, Sergi Sánchez, Sergio Campos, Joel Sánchez, Iván Peralta i Xavi Galan.

 

FC ASCÓ

Altes: Pol Benito (Tortosa), Aniceto (Riudoms), Jani Roca (Olimpic Mora), Iván Martínez (Cambrils), Humbert (Riudoms), Xavi Jaime (Perelló), Jani Roca, Humbert Mallafré (Almacelles), (Olímpic Móra d’Ebre) i Facundo (Tortosa).

Baixes: Marcel Messeguer, Fernando Martínez ‘Pachu’ (Rapitenca), Álex Fernández (Pobla Mafumet B) i Xavi Marqués (Amposta).

Renovacions: Granado, Aleix Vallés, Alexis Joel, Roda, Gerard, Arnau Cervelló, Nico, Ricard Nogueira, Ñoño, Jordi García, Hugo, Quim Cardona, Ferran Messeguer, Cholo i Jose Antonio Velez “Ñoño”.

 

CF VILANOVA 

Altes: Mario Méndez (Juvenil A Nàstic Tarragona), Lucas Ribeiro (Vilafranca), Luca Zarse (Vilafranca), Edgar Doblas i Ignasi Valldosera

Baixes: Nito (Cubelles), David Gómez Adri Alonso, Sebas Cuervo (Olivella), Víctor Morillas, Carlos Molina i Marc Përez.

Renovacions: Agus Isabel (entrenador), Raúl Perea, Javi Martínez, Ivan Torres, Aleix Semur, Alex Iloie, Àlex Saldaña, Oriol Codina, Alejandro Pascua, Totti Ortiz, Dani Antolínez, Roberto Angulo,  Carlos Contreras, Rafa Ribeiro i Marcel Álvaro.

 

CF MOLLERUSA

Altes: Joan Vicente “Vice” (Alcarràs), Marc Garcia Caño (Nàstic) i Mateu Bibiloni (Sudanell).

Baixes: Adam (Palau), Roger Canadell (At Lleida) i Marc Grau (At. Lleida).

Renovacions: JM Turull “Turu” (entrenador), Joan Marc Balaguer, Marc Aceituno, Jordi Pedrós, Roger Aleu, Salvador Tàpies, Joan Martí, Marcel Ormo, Edgar Pocurull, Genis Morera, Eduard Baron, Albert Delgado, Xavier Puiggròs, Marc Alvarez, Oscar Canadell, Marc Soldevila i Alvaro Muñoz, Jofre Graells.

 

UD VILADECANS

Altes: Toni Domínguez (Martorell), Álex Castilla (At. Sant Just Juvenil A), Gerard Llobet (Santboià), Alejandro Delgado (Palamós), Gurrea (Júpiter), Bilal Lamsaif (Bellvitge Juvenil A), Sergio Preciado (Viladecans), Ismael Cabello (At. Prat Delta), Adrià Espinosa (Gavà), Joel Paredes (Bellvitge).

Baixes: Álex Sánchez (torna Cornellà/Manresa), Martí Ramos (Martorell), Benjamín Sierra (Espluguenc), Eric García, Kevin Rodríguez, Mario Saborido, Pol Arnaldos, Joan Castells, Favio Osorio (Igualada), Tommy Encinas, Abde Afazaz i Sergi Serés.

Renovacions: Raúl Paje (entrenador), Alberto Triguero, Santi Pérez, Albert Lara, Javi Gallardo, Dani Matallín, Robert Ochoa, Juanma Ruíz, Marc Casares, David Cepeda i Víctor García.

 

UE TARREGA

Altes: Hichem (Igualada) i  Iulian Florica (Guissona)

Baixes: Alberto Bañuelos (retirat), Roger Escamilla (San Cristóbal), Marc Enríquez (Borges Blanques), David Oliveros i Lluís Clop.

Renovacions: Edu Berrocal (entrenador), Albert Pont, Silviu, Dídac Castelló, Ramon Verdés,  Maikel, Albert Farré, Adrià Martínez i Dani Varga.

 

CF MARTORELL

Altes: Dani Baquero (Joanenc), Marc Saldaña (Juvenil A), Àlex Otero (Jàbac), Martí Ramos (Viladecans), Carles Güell (Martinenc), Marc Serra (Berga), Gorrea (Sant Ildefons), Yerai García (Juvenil A), Kilian Honorato (Santboià), Souleiman Touray (Juvenil A Bellvitge), Martí Rafanell (Juvenil A Sabadell) i Mykola Lavryk (Juvenil A).

Baixes: De Sande (Manresa), Marc Ollé (Castellar), Edgar Alvaro (Sabadell Nord), Toni Domínguez (Viladecans), Guillem Anglada (Farners), Abde (Sant Ildefons) i Albert Serrats.

Renovacions: Albert Nualart (entrenador), Michael Stalin, Isaac Santaulària, Xavi Sansegundo, Enric Soriano, Marc Colell, Sergi Fernández, Bukalix, Adrià Aguilera, Jordi Pérez, Xavi Marco, Pau Nández, Éric Arévalo, Àlex Pey, Xavi Torres, Guille Gámez, Balada i Víctor Marco.

CF CAN VIDALET

Altes: Juan Carlos Rivera (Juvenil A), Yamandú (Horta), Javier Pérez (Juvenil A), Raúl Capitán, Oriol Fabregas “Fabre” (Juvenil A).

Baixes: Tommy Bejarano (Santboià), Oliver Sánchez, Ruben Cabanillas “Caba”, Aniol Rabanal (Sant Ildefons) i Joan Compte (Sants).

Renovacions: Pedro Milla (entrenador), Aleix Soler, Samuel Homedes ,“Samu”, Shota Takemoto, Henry Doudo, Max Espigol, Jan Sevilla, Daniel Ramirez, “Dani”, Marc Marbà, Bru Bergé, Aidan García i Sardor Yusupov.

 

UE SANT ILDEFONS

Altes: Javier Núñez (FC Can Buxeres), Marc Pulido (UD Vista Alegre), Aniol Rabanal (CF Can Vidalet), Marc Gibernau (CD Marianao Poblet), Miguel Gabaldón (UD Unificación Bellvitge), Abde Hadd (CF Martorell), Naoufal El Ghrim (Sant Cugat FC), Víctor Fernández (Juvenil A), Joan Valls (Juvenil A), Alejandro Avilés  (Juvenil A), Rubén García (Vista Alegre) i Álvaro García (Juvenil A).

Baixes: Arnalot (Sant Just), Juanjo, Rojas, Nolla, Aozora Kishimoto, Sergi Santesteban “Chechu”, Luis Pozzo (Guineueta), Younes (Gavà), Adri Ruíz, Fabra i Gorrea.

Renovacions: Samu, Karim, Yeray, Jonathan, Giancarlo, Álvaro, Gosa, Murillo i Jarabo.

 

FC ALCARRÀS

Altes: José Manuel ‘Josete’ (entrenador), Joan Ruiz ‘Tato’ (Térmens), Pau Sánchez (Juvenil A Lleida Esportiu), Xavi Ricard (Alpicat), Joel Ribes (Tamarite) i Aleix Alsinet (Juvenil A At. Segre).

Baixes: Adrià (Palau), Manel Contreras (Balaguer), Pere Galceran (Balaguer) Joel Mur (retirat) i Joan Vicente “Vice” (Mollerusa).

Renovacions: Lluis Roqué, Edu Estany, Marc Pasanau, Yeray Cantos, Joan Enric Joanen, Ivan Lorenzo, Jaume Miret, Auger Siso, Joel Ribes, Xavi Casals i Youssef Mousaui.

 

CE EL CATLLAR

Altes: Isaac Fernández (entrenador).

Baixes: Raúl González (Pobla Mafumet B), Jordi Prades (Pobla Mafumet B), Jhon Manrique (Pobla Mafumet B) i José Luis Ruiz (Rapitenca).

Renovacions:

CF GANDESA

Altes: Javi García (entrenador), Óscar Nogales (Móra d’Ebre) i Brian Piñeiro (Pobla Mafumet B).

Baixes: Joan Aubanell, Jaume Guerola.

Renovacions:  David Rojas, Aleix Cuenca, Oriol Vallespí, Josep Doménech, Marc Blanch, Carles Llarch, Genís Navarro, Jaume Gumiel, Javi Dilla, Marc Blasi, Josep Ramón Torres, Raul Saumell, Albert Castell i Xavi Revuelta.

FC BORGES

Altes: Marc Viladegut (Efac), Marc Enriquez (UE Guissona), Gerard Domingo (At. Monzón) i Iker Cid (Silva, 3a Gallega).

Baixes: Abel Sedeño (Alpicat), Agus Berberan, Adrià Sales, Jordi Pons i Genís Vidal (Pobla B).

Renovacions: Manel Cazorla (entrenador), Adrià Xammar, Roger Monseny, Eric Tió, Simo, Llorenç Sobrepere, Roger Pelegrí, Nasser, Eloi Gras, Carles Barco, Sergi Quintillà, Marc Valero, Patrick Roquet, Ramon Nicolau, Roger Ezquer, Xavi Sànchez, David Montoy i Joel Guitart.

UE RAPITENCA

Altes: José Luis Ruiz (El Catllar), Dan Reverté (Nàstic Juvenil A), Xavi Cotaina (Juvenil A Vilaseca), Fernando Martínez’Pachu’ (Ascó), Pere Estellé (Ulldecona), Ramón Lladó (Ampolla), Àlex López (Rapitenca B) i Marc Lleixà (La Sénia).

Baixes: Josep de la Torre (Amposta), Àlex Ródenas, Ferran Buera, Ferran Roig, Ivan Gasparin (Tortosa), Ferran Roig i Marcel Espanya.

Renovacions: Ramón Sancho (entrenador), Aleix Matamoros ‘Mata’, Èric Alarcón, Abdul Barry, Andy Alarcón, Àlex Forés, Josep Becerra, Cristian Valcárcel i Aleix Alumbreros ‘Peke’.

CF SOLSONA

Altes: Roger Alsina (Manlleu), Marcel Bellido (Manlleu), Marc Díaz (Sallent), Max Morell (Vic) i Marc Guijarro (Vic).

Baixes: Joan Parcerisa, Robert Tripiana (retirat) i Jordi Esteve (retirat).

Renovacions: Joan Corominas (entrenador), Gerard Barcons, Alconchel, David Soria, Arnau Murcia, Guiu Montaner, Aitor Lorca,  Xavi Ratera, Toni Roldán, Ángel García, Roger Ribera, Carlos Malpica, Adrià Barniol, Andrei Deac, Albert Parcerisa, Nourddin el Morabiti, Rafel Pérez, Roger Sala i Arnau Valero.