Mercat Segona División B

EL MERCAT DE LA SEGONA DIVISIÓ B

(Actualitzat 3  d’agost 16:50h)

CF BADALONA

Altes: Fran Dorronsoro (Odisha), Alejandro Menéndez (Betis B), Ale Galindo (San Sebastián de los Reyes), Roger Colomina (Cerdanyola), Airam Benito (Linense), Moussa Bandeh (Linense), Cristian Márquez (Calahorra), Jordi Cano (CE Europa) i Gonzalo Llerena (Internacional Madrid).

Baixes: José Miguel Morales, Adri Díaz (Prat), Hugo Esteban, Máyor, Kilian Duran, Abel Suárez, Toni Jou, Joel Lasso, Dani Del Moral, Jaime Avarado (finalitza cessió) i Cris Montes (finalitza cessió).

Renovacions/ Amb contracte: Manolo González (entrenador), Álex Sánchez, Joel Toledo, Robert Simón, Moyano, Valentín Merchán, Chema Moreno i Miquel Robusté.

 

RCD ESPANYOL B

Altes: Alejandro Pérez (Juvenil A), Dani Villahermosa (Juvenil A), Jofre Carreras (Juvenil A), Genar Fornés (CE Hospitalet, torna de cessió), Guillem Corominas (UA Horta, torna de cessió), Aokay Zhang (UA Horta, torna de cessió), Ferran Brugué (UE Sant Andreu, torna de cessió) y Óscar Gómez (Pobla de Mafumet, torna de cessió), Nico Melamed (Juvenil A) i Joan García (Juvenil A).

Baixes: Kevin Soni (finalitza cessió, Girona FC), Víctor Campuzano (primer equip), Pol Lozano (primer equip), Víctor Gómez (primer equip), Damià González i Quintero.

Renovacions: –

UE CORNELLÀ

Altes: Marc Vicente (finalitza cessió), Max Marcet (Badalona) i Kevin Presa (Haro Deportivo).

Baixes: Eduardo Mingotes (finalitza cessió), Iván Guzmán (finalitza cessió), Agus Medina (finalitza cessió), Juan Camilo Becerra (finalitza cessió), Víctor De Baubag (finalitza cessió), Fer Pina i Adri Montoro.

Renovacions /Amb contracte: Rulo Prieto (2021), Abde Damar (2022)

UE OLOT

Altes: Juan Delgado (Barakaldo), Joel Arumí (torna de cessió), Roger Escoruela (Sant Andreu) i Albert Batalla (Almeria B).

Baixes: Soler (finalitza cessió), Arnau Comas (finalitza cessió), Oriol Pujadas (Osca B), Peque (finalitza cessió), Pep Chavarria, Marc Vito (Manresa).

Renovacions /Amb contracte: Raúl Garrido (entrenador), Eloi Amagat (2021), Xumetra (2021), Pedro Del Campo (2021), Salinas (2021), Blázquez (2021), Alan Baró (2021), Pol Ballesté (2021), Carles Mas (2021), Jordi Masó (2021), Kilian Grant (2021), Héctor Simón (2021), Moha Chabboura (2021), Roger Barnils (2021), Joel Arumí  (2021) i Albert Vivancos (2021).

 

CE L’HOSPITALET

Altes:

Baixes:

Renovacions/Amb conctrate: Jonathan Risueño (entrenador)

 

LLEIDA ESPORTIU

Altes: Noel Carbonell (torna de cessió)

Baixes:

Renovacions / Amb contracte: Molo (entrenador), Álex Felip (2021), Raúl González (2021), Matej Simic (2021), Víctor Vidal (2022), Joanet López (2022)

 

AE PRAT

Altes: Christian Carracedo (Ceuta), Xavi Civil (Vilafranca), Domi Berlanga (Terrassa), Carlos Craviotto (Sant Andreu), Roger Figueras (Pobla), Javi Martos (Andorra), Adrià Recort (Horta), Josep Campanera (Llerenense), Adri Díaz (Badalona), Erik Sarmiento (Manresa), John Neesken (Formentera), Sergio Montero (Pobla Mafumet), Gerard Artigas (Lorca) i Diego Garzón (Granollers).

Baixes:  Álex Pachón (finalitza cessió), David Cárdenas Toni Larrosa (Izarra), David Acedo (finalitza cessió), Toni Peris (finalitza cessió), Arjona, Maillo, Faysal, Riccardo Melgrati, Sergi García, Andrés Díez (Figueres), Manuel Raillo, Dani Argilaga (Pobla) i Guiu (Llagostera).

Renovacions / Amb contracte: Pedro Dólera (entrenador), Héctor Rodríguez, Oriol Ricarte, Alberto Padilla, Gerard Puigoriol i Carlos Guzmán.

 

NÀSTIC

Altes: Álvaro Gonzi (Alavés B).

Baixes: Sergio Montero, Fran Carbià (finalitza cessió), Sergi Cardona, Fausto Tienza (finalitza cessió), Bernabé Barragán i Javi Márquez.

Renovacions /Amb contracte: Toni Seligrat (entrenador), David Goldar (2021), Juan Rodríguez (2022), Jesús Rueda (2021), Pol Domínguez (2023), Carlos Albarrán (2021), Javi Bonilla (2021), Javi Ribelles (2021),  (2021), Ferrán Giner (2021), Pol Ballesteros (2021), Pedro Martín (2022), Thomas Amang (2021), Jonathan Pereira  (2021), Lolo Plá (2021) i Gerard Oliva.

 

FC BARCELONA B

Altes: Peque (torna de cessió), Arnau Comas (torna de cessió), Sergi Rosana (Juvenil A) Ilaix Moriba (Juvenil A), Arnau Tenas (Juvenil A), Mika Màrmol (Juvenil A), Josep Jaume (Juvenil A), Konrad de la Fuente (Juvenil A), Álvaro Sanz (Juvenil A) i Nils Mortimer (Juvenil A).

Baixes: Chumi, Kike Saverio, Sergi Puig i Guillem Jaime.

Renovacions / Amb contracte: García Pimienta (entrenador), Iñaki Peña (2021), Araújo (2023), Cuenca (2021), Mingo (2022), Mingueza (2021), Riqui Puig(2021), Akieme (2021), Orellana (2021), Sarsanedas (2021), Reis (2021), Monchu (2021), Kabashi (2021), Abe (2023), Carevic (2023), Collado (2021), Manaj (2023), Lazar Carevic (2023), Gerard Fdez (2021).

 

UE LLAGOSTERA

Altes: Guiu (Prat), Adri García (Juvenil A), Petit Jerry (Alcorcón), Albert Torra (Llagostera B), Karl Andy Bell (Alcorcón) i Julen Monreal (La Nucía).

Baixes: Carles Santaló, Albert Dalmau, Yeray Sabariego (Fundació Grama).

Renovacions / Amb contracte: Oriol Alsina (entrenador), Marcos Pérez (2021), Sergio Cortés (2021), David Garcia (2021), Kuku Kanteh (2021), Christian Dieste (2021), Sasha (2021), Lucas Viales (2021), David Bigas (2021), Pitu Comadevall (2021), Gil Muntades (2021) i Aimar Moratalla (2021).