Mercat Segona Catalana Grup 2

EL MERCAT DE LA SEGONA CATALANA GRUP 2

(Actualitzat 3 d’agost 16:25h)

AT. SANT POL

Altes: Mahamadou Sumaray (Lloret), Adrià Labiano (Parets) i Joel Riera (Parc).

Baixes: Aitor Vazquez (Llavaneres), Ivan Sebastián, Eric Villaronga i Iván Sebastián “Ivi” (Blanes).

Renovacions: Uri Mestres, Agus Lautaro, Miquel Sastre, Ju Sauleda, Dani Viñuela, Joan Vallejo, Guillem Conesa, Sergi Coll, Víctor Barragan, Marçal Ros, Borja Montejo, Jaume Gras, Josep Viñas, Marc Carreras, Feliu Torrus, Pol Esperalba, Sergi Andrés, Moha Wagee, Joan Planas, Pau Targas, Gio Ferinu i Adrià Pacheco.

SAN JUAN MONTCADA

Altes: Dídac Martínez (Racing Vallbona), Pol Parrado (Can Trias), Mamadou Kante (Sallent), Ramón Fernández (Sant Andreu de la Barca), Danny Flores (Montcada), Yebran Bando, Adrià Andreu Santacruz (San Lorenzo B), Alberto Baeza (San Loreno B).

Baixes: Víctor Alcalá, Fernando Hernández, Yancarlo Pérez (Guineueta), David Pérez, Roger González, Ahmed Ighane, Sekou Kanté, Víctor Ortega.

Renovacions: Iban Tey (entrenador), Antonio ‘Poño’, Albert Jiménez, Rubén López ‘Turu’, Alejandro Escruela, Pepe González, Jorge Berjano, Daniel Moreno ‘Mono’, Joel Puigmacia, Álex Dávila, Pablo Borges, Santiago Peroni, Juan Rojas ‘Falcao’, Alejandro García, Rubén Pedragosa, Javier Serrano.

 

CD TURÓ PEIRA

Altes: Peli (Sant Adrià) Adrián Veguin (Turó B), Adri Mansilla (Juvenil), Óscar Estrada (Juvenil), Javi González ‘Cañete’ (Penitents), Ignasi Grife (Europa), Moha Brahim (Juvenil), Fran Roldán (Europa B), Rokeni (Guineueta), Villegas (Pallejà) i Marcos Caballero (Montcada).

Baixes: Nordine Dahmani (Lloret)

Renovacions: Manu Gracia (entrenador), Iván Cortés, Jonathan Paredes, Yassin Bando, David Bauli, Héctor Tejera, Xavier Ramirez, Raúl Navarro, Xavier López, Iván Trinidad, Jordi Roura, Dani De la Iglesia, Victor Romero, Marc Pérez, Álex Vázquez, David Ambrojo i José Ocampo.

 

CD MASNOU

Altes: Arnau Serra (cessió Fundació Grama)

Baixes: Max Escuriet (Premià de Mar).

Renovacions: Juan Carlos Torres (entrenador)

 

CE EUROPA

Altes: Josep Maria Gené (entrenador).

Baixes: Carles Moya (entrenador), Ignasi Grife (Turó), Roc Pan (Sabadell B), Fran Roldán (Turó Peira), Tomás Terrats (Llefià), Gerard Sastre (Molins), Álex Osorio (Molins) i Ramón Miró (Parets).

Renovacions:

 

CE PREMIÀ

Altes: Juan Hernández (Gramenet), David Pérez i Max Escuriet (Masnou).

Baixes:

Renovacions: David Martín (entrenador), Borja Lozano, Xavi Campos, Mati

 

UD MOLLETENSE

Altes: Bernat Arnal (CP Sarrià), Cristian Becerra (Gramenet), Ismael Quiñones (Ripollet), Raúl Melendo (Gramenet), Xavi Martín (25 Septiembre), Edgar Ortega(Juvenil A), Amadou Kaba (Juvenil A), Fayssal (Juvenil A), Jalal ‘Yele (Sant Cugat), Dani torrecillas (Parets), Pedro Lino (Mollet), Arnau Molist (Lourdes)

Baixes: Adri Milà (Canyelles), Antoñito (Ripollet), Armando Irygoyen (Les Franqueses), Josué (Guineueta) i Gerard García.

Renovacions: Antonio Filgaira (entrenador), Sergio Alfaro, Víctor Ruiz, David Gómez, Pedro Auñon, David Cordón, Pau Sepúlveda, Víctor Silvestre, Daniel Quesada, Iván Arroyo i Eric Paratore.

 

UD PARC

Altes: Albert Duran (Júpiter) i Pau Allué (Gramenet).

Baixes: Josué Pérez (Gornal), Juanito (Vallbona), Damien Torres (Gornal), Adrián (Espluguenc), Joel Riera (Sant Pol) i Jaime.

Renovacions: Mario Marín (entrenador).

 

UD CIRERA

Altes: Roger Boixaderas i Carlos Medina (Argentona)

Baixes: Toni, Marc Palacios, Ousmane i Carlos Flores.

Renovacions: Polo (entrenador), ‘Juako’, Xevi Jiménez, Joel Pérez, Bernat, Baldeh, Ibu, Raya, Ximi, Kamal, Izar, Raúl Mansilla, Aleix, Agus, David González, Carlos Gómez, Yustos i Baba.

 

RACING VALLBONA CF

Altes: Juan Jiménez (Parc), Óscar Rivero (Pastrana), David Cutillas (Llefià), Dani Pino (Juvenil A Horta), Pau Llinares (Llefià), Juanra (Pujadas), Víctor Nofuentes (Juvenil A Sant Andreu) i Hamza (Gramanet).

Baixes: Dídac i Tardío (San Juan), Poyatos (Llefià), Jose Mecheba, Montero, David Heras (Guineueta),  Sergi Garcia, Miquel Faro i Juan Carlos Salmerón.

Renovacions: Javier Peris (entrenador), Aleix Gasseni, Gerard Robles, Nacho Margeli, Rubén Penella, Cristian Pujol,  Sergio Luque, Dani Nadal, Cristian Novielli, Gerard Vendrell,Eric Yáñez, Fabián Mendía, Alex Bahamonde “Monde”, Roger Moreno i Manel Blanco.

 

FC ARGENTONA

Altes: Pau Jiménez, Albert Groult, Arnau Molina i Sergio Urbano.

Baixes: Edu Moneo, Arnau Corominas, Carlos Medina, Joan Guillamat i Sergio Medina.

Renovacions: Andreu Navarro (entrenador), Oriol Rubi, Pol Font, Ricard Recto, Diego Charle, Lobato, Kiku Parcerisas, Dani Olmeda, Albert Coca, Nugui, Camara, Wassim, Vacas, Dídac Bancells i Cristian.

 

UDA GRAMANET

Altes: Baby (sense equip) i Jair Cuéllar (Montcada).

Baixes: Diego Fernández (Singuerlín), Juan Hernández (Premià de Mar), Raúl Melendo (Molletense), Kevin Corralero (Sant Adrià), Oriol Sans (Singuerlín), Cristian Becerra (Molletense), Pau Allué, Núñez (Ripollet), Chiqui, Lozano, Gaby Adarve (Singuerlín), Marc Garcia (Castilla Palencia), Kilian Cañabate, Óscar Gracia i Deivid Núñez.

Renovacions: Raúl Hurtado (entrenador) i Cristian Blanch.

 

CP SARRIÀ

Altes: Alberto López (entrenador).

Baixes: Marc Fernández (entrenador) i Bernat Arnal (Molletense)

Renovacions:

 

UD MOLINOS

Altes: Sami el harrak (Molinos B), Ben RAHIM Daba ‘Ibra’ (Molinos B) i Moussa Traure (Llantia).

Baixes: David Morán i Hector Denis.

Renovacions: Juanjo ‘Palma (entrenador), Daniel Navarro, Jordi Cano, Adrián Artero, Sergi Carmona, Sergio López ‘Pistolo’, Adrián Borrego, Mamadou Keita, Isra Martínez, Adrián Saldaña, Sergio Pereira, Toni Martin, David Rodríguez ‘Rodri’, Jorge Manrique, Cristian Fernández ‘Peke’, Chema Rodrigo, Javi Fernández ‘Parini’ i Aitor Rodríguez.

 

CD MONTCADA

Altes: Adrià Mas (Entrenador), Adrián Simón (Mataró), Carlos Martínez (Sta.Maria de Montcada), Uri Guitérrez (Llanos), Marc Garcia (Sant Just), Álex González (sense equip), Álvaro Arche (Júpiter), Xavi Ferrer (Cardedeu), Dani Albert  (Barberà), Gerard Grau (S.Cugat), Marc Osuna (Ripollet), Alexis Pillajo {Pajaril), Guillem Pardo (Juvenil A Cerdanyola), Toni Gargallo (Molins), David Santos (Sant Andreu) i Cadmo (Mollet).

Baixes: Claudio Festa (Entrenador), Dani Flores, Steven Sierra, Hernan Festa, Eduard Montoro, Marko Mendoza, Ayoub, Brayan Perez, Iván Arias, Valentín, Agustín
Esmail, Luciano, Galeano, Marcos Caballero (Turó), Imanol Castilla i Hatzikiriakidis.

Renovacions: Marc Vicente, Álex Loncan, Mayer, Ángel Muñoz, Gavrilov i Víctor Carrillo.

 

CE CANYELLES

Altes: Dani Sánchez (entrenador), Raúl Ledo (Juvenil Horta), Ndanne Gassama (Ripollet), Samuel Chito (Juvenil A Horta), Giorgi Tskhadaia (Sant Adrià), Óscar Verges (Juvenil A Horta), Luis Rubiales (Molletense), Óscar Ayllón (Juvenil A Horta), Adri Milà (Molletense), Xavi Robres (Juveni A Horta), Dani Hernández (Ripollet).

Baixes: Ricardo, Dennis, Eddy, Alejandro, Thomas, Néstor, Aleix, Manel Guiu, Derian, Tomasso, Kayri, Marcel i Maxime.

Renovacions: Ivan Rivera , Iker Miguel, Manel Calle, Chavero, Kevin Buksa, Kevin Marek, Kenneth Giner i Saúl Villanueva.

CE SANT IGNASI

Altes:

Baixes:

Renovacions: Enrique Silvestre (entrenador), Jordi Rivera.

CEF BARBERÀ ANDALUCIA

Altes: Pau (Juvenil A), Álex Díaz, (Juvenil A), Álex Castañe (Juvenil A), Eric Castañe (Juvenil A), Óscar Tejeda (Juvenil A), Óscar Cordero (Juvenil A), Sergio Ruiz (Juvenil A), Óscar Esteve (Juvenil A), Jordi Viera (Juvenil A) Raúl Castañeda (Juvenil A), Gerard Morillas (Juvenil A) i Aymane (Juvenil A).

Baixes:

Renovacions: Oriol Ribas (entrenador).

CERDANYOLA FC B

Altes: Óscar Castel (entrenador), Joel Díaz (Juvenil A), Sergi Alcántara (Juvenil A) i Aleix Segura (Rubí).

Baixes: Ángel Morán (entrenador)

Renovacions: Dani Calet, Joel Balsa, Sergi Vicente, Suly Baldeh, Francis, Manu Ramírez, Cristófol Canet, Jonathan Moya, José Vaca i Carlos Crespo.

UE VILASSAR B

Altes:

Baixes:

Renovacions: José María ‘Chava’ Jiménez (entrenador).

CF RIPOLLET 

Altes: Jihad (Can Parellada), Kevin Rodríguez (Viladecans), Joan Antoni Garcia Ripoll (Sabadell Nord), Iván Ruiz Vadillo (Sabadell Nord), Óscar Casado ‘Chipi’ (Mollet), Brian Quijada (Mollet), Antonio Gómez (Molletense), David Núñez (Gramenet), Roger Brunet (Matadepera), Iván Sánchez (Cerdanyola) i Rafa Serrano (Parets).

Baixes: Dani Hernández (Canyelles), Baena, Marc Osuna (Montcada), Ricardo, Sergio Cano, Héctor Alcañiz, Yassim, Ismael i Jonay.

Renovacions: Jordi Muñoz (entrenador), Xavi Salinas, Marc Montejo, Jandro Montejo, Edgar Varón, Adri Arenas, Ángel Ambrosio, Dani Pardo, Juan Antón Campos, Osuna i Roger García.