Mercat Segona Catalana Grup 3

EL MERCAT DE LA SEGONA CATALANA GRUP 3

(Actualitzat 3 d’agost 17:25h)

UE SITGES

Altes: Marc Cols (Olivella), Víctor Morillas (Vilanova), Juan Marcos ‘Nito’ (Vilanova), Marc Navarro, Patrick Zarse (anterior club At. Vilafranca), Aleix González (Sant Jaume dels Domenys), Fèlix Casalod, Álvaro Montesinos i Marc Prat (Sitges B).

Baixes: Edgard Doblas, Gerard Liao i Lucas Cajes.

Renovacions: Manel Rodríguez (entrenador), Jordi,  Lucas, Fede, Laguna, Manu, Cubedo, Edgard Esteller, Alvaro, Cesar, Sacris, Dídac, Jaume Jordi, Over, Henarejos, Hernando, Geri, Marti i Morillas.

 

CF MOLINS DE REI

Altes: David (Juvenil A), Rafa Claudel (Fontsanta), Álex Osorio (Europa B), Marcel Defensa (Castellbisbal), Gerard Sastre (Europa B) i Rubén Ruiz (Olímpic Can Fatjó).

Baixes: Robert Cruz (Sant Andreu de la Barca),  Jalal El Kaabouchi (Cervelló) i Toni Gargallo (Montcada).

Renovacions: Santi Fernández (entrenador), Oleguer, Rubén, Xufo, Joan Server, Mario Ramos, Carles Capella, Abdel, Jaume Monje, Javi Moreno, Arnau Carrio, Marc Cabrero, Motoharu Otsu, Felipe, Jordi Sánchez i Ferrán De Palol.

 

SANT ANDREU DE LA BARCA

Altes: Robert Cruz (Molins), Amadeo Montero (Iberia), Donovan (Sant Joan Despí), Ismael Linares (Juvenil A), Antonio Romero ‘Toño’ (Sant Joan Despí) i Samuel Hanson Obong (Sants).

Baixes: Aleix, Ramón, Marçal, Sergio Romero, Marc García ‘Puyi’, Carlos Castillo, José Miguel Albesa i Víctor Ramírez.

Renovacions: Iñigo Irisarri (entrenador), Gonzalo de Melo, Víctor Periañez, Eloi Ramirez, Pol Escofet, Christian Cala, Uri Serra, Álex Troncoso, Manel Torralba, Adri Hernández, Isaac García, Edgar ‘Vitu’, Óscar Vega, Raid, Álvaro Gómez i Dani Fernández.

 

VALLDOREIX FC

Altes: Juan Lizarritury (Mira-sol), Marçal Boira (SABA) i Miki Artigas (Valldoreix B).

Baixes:  Ignacio Gesa, Jorge Giner (retirat), Agus Jaureguizar (retirat) i Adrià Vázquez (retirat).

Renovacions: José Andrés Vargas (entrenador), Manel Torrents, Joaquín Torres, Carlos Belmar, Marc Alegret, Jordi Morcego, Borja Valls, Marc de Quintana, Simón Heredia, Manuel Valenzuela, Imanol López, Mario Cortiles, Víctor Pizarro, Gabriel Torres, Nico Olondriz, Álvaro Bretons, Nacho Torrentbó i James-Henry Lindsay.

 

CD ALMEDA

Altes: Gabi León (CF Can Vidalet), Fran Balde (CF Singuerlin), Pol Sandoval (UE Cornellá Juvenil A) i Andrés Felipe Bonilla (Real Santander).

Baixes:  Fran Avilés (CF Singuerlin), Chamell Asprilla (Deportivo Arabe Unido de Colón), Ali Momar (Cessió a La Florida), Shikhar Chauhan, Dani Rodríguez i Arturo Picaseño.

Renovacions: Álex Bosacoma (entrenador), Juan Ezomo, Jayson Omorisiefem, Poll Hernández, Alex Macanaz, Javi Solorzano, Pape N’Dour, Jhairo Plasencia, Juan Varela,  Efosa Izevbigie, Sergi Hernández, Iker Martínez, Ismail Talhoui i Quim Costa.

 

CD MARIANAO POBLET

Altes: Dídac Jiménez (Santa Eulalia), Alan Benedicto (Sant Joan Despí), José Antonio Pastor “TETE (Sant Joan Despí), Sergi Seres (Viladecans) i Pau Cardó (Sant Joan Despí).

Baixes: Xavi Torres, Costa Maheliev, Ivan, Gibernau.

Renovacions: Andrés Esteban (entrenador), Jordi Fuentes, Oriol Cruz, Paco López, Víctor Mbuku, Geo Maheliev, Eitan Ortiz, Toni Guijarro, David Monfort, Albert Trilla, Carlos González, Jonathan Izquierdo, Naoufal Talkam, Joan Server, Dani López, Xavi Mata, Pau Mañé i Sergio Vacas.

 

ATLÈTIC JUNIOR FC

Altes:

Baixes: Pablo Alonso (Sabadell B).

Renovacions: Alberto Morales (entrenador).

 

CUBELLES CF

Altes: Juan Marcos”Nito”(Vilanova), Jan Romagosa (Sitges Juvenil), Iker Pujol (Olivella), Carlos Guerrero (Sitges B), Miguel Guerrero (Sitges B), Carlos Molina (Viilanova), Ian Hurtado (Vendrell), David Trillo (Cubelles B), Solaiman (Juvenil A Vilaseca) i Oussama Bousid (Cubelles B).

Baixes: Alejandro Revilla, Jan Casas ( AT. Vilafranca).

Renovacions: Xavi Vilagut (entrenador),Fran Llor, Nil Lorente, David Kees, Francisco Caparros “Capa”, Sergi Masana, Biel Alonso, Javi Pardo, Jose Pardo, Miguel Sicilia, Aarón Morano, Iván Valero, Adrià Robert, Bilal el Bakkali, Alan Enfedaque i Francesc Medina.

 

FE ATLÈTIC VILAFRANCA

Altes: Grimau (Juvenil) i Jan Casas ( Cubelles).

Baixes:

Renovacions: Josep Atsara (entrenador), Sergi, Rosich, Marc, Souza, Carlos, Marles, Eric, Palau, Yamine, Gerard, Oliver, Ibra, Mico, Arjona i Martí.

Juvenils que fan pretemporada amb primer equip: Carles i Kevin

UD UNIFICACIÓN BELLVITGE

Altes: Eric Garcia (Viladecans) Marcel, Pau, Ubón, Capi, Morillas (Juvenil A).

Baixes: Mohamed El Hafiane (Fontsanta), Joel Paredes (Viladecans), Daiki (Japó), Miguel (sant ildefons), Lucas i Niko.

Renovacions: David Carnasa (entrenador), Jose Muñoz, Reca, Sergi, Gerard Alis, Álex Fernández, Juandi, Alfonso Hels, Molina, Riu, Moreno, Marcel Puerta, José Diaz, Adri, Ismael, Antonio, Jamil, Ramzi, Luque i Pijoan.

 

CD FONTSANTA FATJÓ

Altes: Gerard Casas (Santa Eulàlia), Javi Giráldez (Singuerlín), Alel el yechioui (Levante LP), Óscar Sánchez (Vinyets Molí-Vell), Guillem Navarro (Sant Joan Despí B), Mohamed El Hafiane (Bellvitge), Aleix Coromina (Sant Just) i Fabio César Claure (Sant Joan Despí).

Baixes: Rafa Claudel (Molins), Álex Sánchez (Espluguenc), Antonio Cascajosa (Can Buxeres), Marc Llobet (Can Buxeres), David Cuadrado, Coma (Can Buxeres), Gerard García (Can Buxeres), Borja (Can Buxeres), Dani (Can Buxeres), Luis (Can Buxeres).

Renovacions: Carlos Ruiz (entrenador), Fran Titos, Rafa Soria, David Jiménez, Dani Benítez i Julián Pachón.

 

CE OLIVELLA

Altes: Gabriel Sánchez Luis Navarro (Juvenil Castelldefels), Ferrán Pérez, Sebas Cuervo (Vilanova), Aitor Caneda (Piera), Joel Pascual, Edgar García (Segur Calafell), Víctor Olmedo, Javi Cobos (Blanca Subur), Javi Roca i Max Gili

Baixes: Míchel Bai (Moja), Bernat Ferré (Moja), Iker Pujol (Cubelles), Marc Cols, Ignasi Valldosera, Eric, Navarro i Gunter Tremiño.

Renovacions: Óscar Vila, Rafa Porras (entrenador), Álex Rovira, Sergi Llorens, Marc García, Agustí Sarrias, Idris Dívols, Dani Fariñas i Oriol Gutiérrez.

 

FC CAN BUXERES

Altes: Toñin (Fontsanta), Marc Llobet (Fontsanta), Antonio Cascajosa (Fontsanta), Rubén Coma (Fontsanta), Gerard García (Fontsanta), Borja (Fontsanta), Dani (Fontsanta), Luis (Fontsanta) Adrián Llobet (Sant Joan Despí), Adrián Soriano (Juvenil A) i Carceller (San Mauro).

Baixes: Albert Marí, Marc Albarracin, Xavi Falcón, Aitor Gallego, Alejandro Valle, Albert Lamas, Javi, Viver, Lluis Mengual (Gornal), Santiago González i Aitor.

Renovacions: Efrén García (entrenador), Iván, Estopi, Jesús Martínez ‘Poche’, Cristian Pablo, Aleix, Dani Pérez, Méndez, Guerra, Jordi Estopiñan, Maverick, Alejandro Moreno, David Díaz, Micki, Miquel Gómez, Daniel Pérez, Dani Muñoz i Alejandro Moreno.

 

CFA ESPLUGUENC

Altes: Iván Rodriguez (Premià de Dalt), Eric Alonso (Alzamora), Kilian Tomas (Juvenil A Ciudad Cooperativa), Adrián Ruiz (Parc), Gerard Medina ( Yagüe), Álex Sánchez (Fontsanta Fatjó), Alberto Caballero (Juvenil A Espluguenc), Benjamín Sierra (Viladecans), Eder Ruiz (Pallejà) i Carles Sucarrats (Europa).

Baixes: Jordi Burrull, David Sasson, Pablo Tramullas, Armand, Edgar, Guillem Albert i Bernat Gargallo.

Renovacions: José Pinti (entrenador), Manuel Doctor, José Blanco, David López, Daniel Ortega, Manuel Jiménez, Quim Porqueras, Alberto González, Adrian Valdivia, Alejandro Royuela, Adrià Gutiérrez, Iván Perez, Alejandro Campaña i Iván Lanceta.

 

UE SANT JOAN DESPÍ

Altes:

Baixes: Donovan (Sant Andreu de la Barca), Alan Benedicto (Marianao), Adrià Llobet (Can Buxeres), Fabio César Claure (Fontsanta), Pau Cardó (Marianao Poblet) José Antonio Pastor “TETE (Marianao Poblet) i  Antonio Romero (Sant Andreu de la Barca).

Renovacions:

UD SAN MAURO

Altes: Jesús Milán (entrenador), Martí Lliró (Igualada), Omar (Tàrrega), Bernat Gargallo (Guineueta), Iñaki Baz, Jordi Aribau, Ángel Simón, Eric López (Igualada), Josep Salinas, Carlos Novoa, Sergi Domènech, José Navarro i David Guerra.

Baixes: Aitor Bonilla (Òdena).

Renovacions: Enric Palet, Ton Casas, Eric Zamora, Antonio Prieto, José Maldonado, Albert Massegosa, Álex Llanas, Kenneth Cosano, José García i Álex Rivero.

UD GORNAL

Altes: Josué Pérez (Parc), Lluis Mengual (Can Buxeres), Damien Torres (Parc), Maxime Boschy (Gramenet), Manel Méndez (Veterans Catalunya), Chiqui (Gramanet) i Óscar Gracia (Gramanet)

Baixes: Juan Vilchez (Pubilla Casas), Rober Naranjo, Onesimo i Néstor Villalba.

Renovacions: Miki Rodríguez (entrenador), Roger Cabezas, Miguel Beltran, Cristian Gomar, David Rodríguez, Sergio Vence, Luis Julio Pereda, Toni García, Luiggi Coello, Francesc, Girones, Jordi Galindo, Raúl Ramirez, Alex Tomico i Paco Torres.

AE MOJA

Altes: Marc Hernández (torna d’Erasmus), Dani Carretero (Juvenil A Reus), Míchel Bai (Olivella), Bernat Ferré (Olivella), Adam Maftouh (Vilanova Juvenil A), Uri Moreno i Alejandro Revilla (Cubelles).

Baixes: Hugo Maldonado i Gerard Garcia.

Renovacions: Luri Sorroche (entrenador), Bernat Soler, Carles Bartolí, Àlex Frutos, Víctor Navarro, Aleix Campos, Ricard Vallés, Pep Palau, Adrià Creixell, Adrià Borredà, Adrià Feixes, David Esteve, Ramon Gutiérrez (Guti), David Cugat, Brian Kotler, Pau Feixes, Uri Gallego, Roger Ollé i Robert Peirot.

ATLÈTIC PRAT DELTA

Altes:

Baixes: Ismael Cabello (Viladecans), Sergio Preciado (Viladecans) i Chechi Preciado.

Renovacions: Sebastián Olalde (entrenador), Sergio Aguilar, Dani Gómez, Osama Rahali, Álex Moya, Iván Rincón ‘Gato’, Álex Martos, Sergio Velarde, Zenon Santamaría i Alberto Jiménez.

CB TERLENKA

Altes: Sergio Rodríguez (Sants), Sergi Cadena (Juvenil A) i Albert Buza (Sant Genís Penitents)

Baixes:

Renovacions: Raúl Muñoz (entrenador), Itiel Montenegro, Iván López, Brian Arqueros, Edgar Gómez, Álex Ruiz, Ian Yeromm, Albert Peral, Alberto Bacaicoa, Gerard Alonso, Marc Pacheco, Raúl Martos, Ricard Arqueros, Nacho Busquets, Iván Mansilla, Alberto Jiménez, Álex Alonso, Rubén Coronel, Nico Martínez i Aitor Azparren.