Mercat Segona Catalana Grup 4

MERCAT SEGONA CATALANA GRUP 4

(Actualitzat 3 d’agost 16:20h)

FC SANT QUIRZE DEL VALLÉS

Altes: Xavi Lao (Memphis), Peque (Marina Can Gambús), Josep Pujol (Sant Quirze B), Álvaro Figueroa (Athletic Sant Just), Arnau Trinidad (Juvenil A), Álex Alcover (torna de cessió), Àlex Sánchez (Sant Quirze B), Alan González (Sabadell Nord)

Baixes: Santiago Peña (Can Fatjó), Christian Alarcón (Sants), Andreu Delissola (Can Fatjó), Manuel morillo(Can Fatjó), Marc Alfonso Can Fatjó),  Marc Ramírez (OAR Vic) i Pol Silvestre (Can Fatjó).

Renovacions: Joan Romero (entrenador)

 

UD CAN TRIAS

Altes: Enric Avellaneda (Cardedeu), Jaume Figueras, Pol Menéndez, Quim Gobern i Adriá Mills

Baixes: Carlos Navas.

Renovacions: Sergio López (entrenador), Yago Siro, Óscar Boixader, Javi Merenciano, Moha Daich, J. L. Aguado, Eric Merchede, Álex Altimira, Juan Fornieles, Álvaro Ávila, Carlos Mullor, Nabil, El Bakali, Fran Vega, Acharaf Errohou i Marc Torrents.

UCF SANTA PERPETUA

Altes: Álvaro Rubio (Juvenil A Sabadell), Noah (La Torreta), Raúl Guillamón (Waldorf University), Dani Rodríguez (La Torreta), Iván Coca (Molletense) i Sergio Cruz (Santa Perpètua B).

Baixes: Gerard Suárez (La Torreta), Alan García (La Torreta), Asier Ortolà (Sabadellenca) i  Elieder Ortolà (Sabadellenca).

Renovacions: Miguel Astasio ‘Cuni’ (entrenador), Álex Ruedas, Iván Ruperez  ‘Pato’, Isaac Rubio, Iván Moreno,  David Verdaguer, Víctor Gago, Gery, Cata, Óscar García, Mejías, Veraguas, Alex Fernández ‘Tachillo’,  David Rubio, Víctor Durán, Adrián Lamas, Marcos i Adán Fernández.

 

CF CALDES MONTBUI

Altes: Cabot, (Juvenil), Alsina (Juvenil), López (Juvenil), Richy (Ripollet), Kevin (Sant Cugat).

Baixes: Jorge Vargas

Renovacions: José Luis Duque (entrenador), Edu, Juan, Guillem González, Ferrán, Gayola, Rodri, Martínez, Aaron, Edgard, Albert Cami, Pol Anaya, Valls, Angelet, Vega, Jordi Cami, Aitor i Adama.

 

FC CARDEDEU

Altes: David Ortiz (entrenador), Imanol Castilla (Vilassar), Eloi Blanes (Vic), Roger Mauri (Jàbac), Aaron Vallejo (Juvenil A Mataró), Aitor González (Mataró) i Roger Matamala (Vilassar de Mar).

Baixes: Enric Avellaneda, Diego Carrillo, Xavi Ferrer (Montcada), Carlos Morera, Carlos Tayeda i Gerard Casals.

Renovacions: Putxi, Ferran Barrera, David Masanet, Fermín Márquez, Fran Albelda, Pol Brugués i Quim Ruiz.

 

FC JOANENC

Altes: Álex Aguilar (Nàstic Manresa), Arnau Vidosa (Mercantil), Agustín Mora (Manlleu), Dani Galvan (Santpedor), Francesc Casanovas (Santpedor), Jordi Castaño (Mercantil), Lluís  Clop (Tàrrega)

Baixes: Dani Baquero

Renovacions: Abel Arisa (entrenador), Roger Herms, Cristian Martin, Javier, Rebollo, Tubio, Oriol Dalmau, Gerard Martinez, Pol Vicente, Marti Payeras, Valentí Prieto, Carles Serra,  Carles Fernandez, Riki Sánchez, Marc Sala

 

CF ATLÈTIC GIRONELLA

Altes: Jona (Palillo), Francis Baena (San Juan Montcada), Roger Rubio (Jàbac Terrassa), Magi (Berga) i Pere (Juvenil A).

Baixes: Gerard Cabana.

Renovacions: Xavi Díaz (entrenador). Ricky Bertolio, Xavi Sabaté,  Uri Noguera, Pere Portell, Cristóbal Pérez, Ferran Prat, Rubén Palomo, Manel Uribe, Marc Oses, Rafa Zafra, David Safont, Pau Ragués, Guillem Maza, Eric Santmartí, Pol Ginestà i Wahid.

 

UE CALAF

Altes: Víctor Vera (entrenador), Sergi (Juvenil A Igualada), Pol Jato (Juvenil A Igualada) Bernat Busquets (Juvenil A Igualada), Hatim (Juvenil A CE Manresa),  Iván Palacios (UE Castellnou)

Baixes: Armengol (FC Pirinaica), Dario (Pirinaica), Ávila (Pirinaica), Iván García (Pirinaica).

Renovacions: Kuman, Alfred, Isidre, Eric, Fran Arévalo, Kule, Soria, Pallarès, Alejandro, Urs, Lluís, Said, Anaya, Arnau, Ismaila, Merka i Adrià Pujol.

 

UE SABADELLENCA

Altes: Asier Ortolà (Santa Perpètua), Asier Ortolà (Santa Perpètua), Guilem Beteta (Sabadell B), Sergio Sánchez (Barberà Vallés), Pere Mogente (Sant Quirze), Jorge Vargas (Caldes) i Guillem Beteta (Sabadell B).

Baixes: José Casillas (retirat), Aitor (retirat), Moisés Camprubi (Tibidabo) i Óscar Jaén (Sabadell Nord).

Renovacions: Maldini, Dani, Xavi, Juan, Sergi, Uri, Montero, Carlitos, Saúl, Víctor, Joel, Miguelito, Vaca, Duran, Murillo, Nelber, Antuan, Javi Gómez i Bruno.

 

CF TORELLÓ

Altes: Bernat Torres (AEC Manlleu), Adam Ferrer (AEC Manlleu), Joan Carles Rodríguez (Campdevànol), Sergi Fabre (AEC Manlleu B), Roger Casals (CF Torelló B) i Ernest Roura (Juvenil FC Torelló).

Baixes: Dídac Serra (Manlleu), Bright Oppong, Hamza Gali, Albert Berrocal, Guillem Pares i Pol Lagunas (Manlleu B).

Renovacions: Carles Arjona ‘Litus’ (entrenador), Adrià Torrejón, Omar Pérez, Arnau Casas, Jaume Francolí, Ibrahim Mahoub, Aleix Famada, Marc Alberch, Guillem Pajares, Ernest Farres, Fredi Juanes, Nil Coll, Roger Gómez i Aleix Sancho.

 

CE BERGA

Altes: Pep Torres (entrenador), Toni liria (Súria), Roger Fernández (Berga B), Joan Boixader (Berga B), Jordi Bancell (juvenil), Migui López (Puigreig).

Baixes: Marc Serra (Martorell), Arnau trulls (Manlleu), Joel Canals (Puigreig) i Magi López (Gironella).

Renovacions: Dani Peralta, Marc Sala, Xavi Carreras, Carles Blanc, Gerard martinez, Jordi Torner, Marc Torres, Eduard Vila, Joan Figol, Agustí Casanovas, Joan Noguera, Jordi Parés i Aleix Trulls.

 

CF SANT JULIÀ DE VILATORTA

Altes: Lluís Pedrós (entrenador), Arnau de la Osa (Tona B) i Joel Pérez (Arbúcies).

Baixes: Martí Oller.

Renovacions: Sergi Erra, Ferran Vila, Jordi Portet, Gerard Torrents, Miquel Roquet, Sergi Godayol, Arnau Martínez, Miquel Criado, Javi del Pozo, Flavio Riveiro,Adrià López, Aleix Pla, Biel Godayol, Marc Abeyà, Nil Torrents, Jose Banderas, Joan Salord, Guillem Altimiras, Eduard Morató, Quico Lendinez i Eduard Morató.

 

CE SABADELL B

Altes: Nacho Moreno (Juveniil A), Moha Ajani (Juvenil A), Roc Pan (Europa B) i Pere Belmonte (Juvenil A).

Baixes: Guillem Beteta (Sabadellenca).

Renovacions: Bernat Mosquera (entrenador), Amary Fall, Sebas Mendoza, Junior, Marcelo Carreón.

 

CE SALLENT

Altes: Juanma Fernández (entrenador), Tony Freire (Juvenil A), Adri Charneco (Juvenil A), Martin Noguera (Juvenil A), Jordi Fiaz (Juvenil A), Pau Messegue (Juvenil A), Samuel Fernández (Juvenil A), Álex Gálvez (Juvenil A) i Joel Solernau (Juvenil A).

Baixes:

Renovacions:

 

CF LA TORRETA

Altes: Bilal (Olímpic La Garriga), Gerard Suárez (Santa Perpètua), Jorge Vargas (Caldes), Sebas, Omar (EC Granollers), Aliou (EC Granollers) i Alan (Santa Perpetua).

Baixes: Arenas, Carrasco, Noah, Daniel Rodríguez (St Perpètua), Víctor i Héctor.

Renovacions: Diego García (entrenador), Ismael, Julián, Raúl, Jordi Tormo, Arnau Sánchez, Javier Sánchez, Guillem, Santi, Karim, Agustí Salinas, Andreu, Turu, Guillem, Carlos Nadal i Noel.

 

UD TIBIDABO TORRE ROMEU

Altes: Esteban (sense equip), Sergio Romero (25 Septiembre), Leo (25 Septiembre) i Moi (Sabadellenca).

Baixes:  Eric López, Aleix Molina i Andrés Salido.

Renovacions: Dani Leoncio (entrenador), Víctor Beas, Antonio Sánchez, Toro, Pablo, Gitano, Iván Parra, Toni Capi, Manolo Casto, Fran Espinosa, Toni Mesa, Dani Mesa, Aitor, Xavi Presas, Sergio Mesilla, Marc i Alexis Segovia.

 CE OLÍMPIC CAN FATJO

Altes: Santiago Peña (Sant Quirze), Andreu Delissola (Sant Quirze), Manuel Morillo (Sant Quirze), Marc Alfonso (Sant Quirze), Adria González (Maurina), Eric Sucias (Natacio Terrassa), Mauri (Cardedeu) i Pol Silvestre (Sant Quirze)

Baixes: Rubén Ruiz (Molins), Álex Alcover, Roberto Martínez, Cristian Estepa, Manel Miranda i Cristian Tidularu.

Renovacions: Juan Carlos Rodríguez (entrenador), Gustavo Suárez, Cristian Gómez, Claudio Escobar, Jonathan Ortega, Roger Sánchez, Pau Retuerto, Aitor Vives, Fode Diaby, Joan Creus, Daniel Delgado, Juan Manuel Fernández, Brian Murillo, Óscar Molina, Nicolás Cortez, Albert Sánchez i Mohamed Muden.

FC PIRINAICA

Altes: Arnau Giralt (sense equip), Dario Jiménez, Marc Armengol (Calaf), Iván García (Calaf) i Marc Avila (Calaf).

Baixes:

Renovacions: Eladio Gallego (entrenador)

UE AVIÀ

Altes: Esteban Benítez (Alt Berguedà), Iván Cáceres (Juvenil Mercantil), Eric Nuñez (Juvenil AE Prat), Pau Capdevila (Juvenil A), Eric (Juvenil A) i Sergi Porcel.

Baixes: Pol Selva(Berga B), Argelich (Gironella B), Xavier València, Ferran Gendrau (Avià B) i Marc Zumajo.

Renovacions: Jordi Pont (entrenador), Joel, Marc Costa, Eloi Soler, Moratones, Bertrans, Gerard, Lianes, Marcel Pico, Ignasi Sabata, David Pinto, Pau Tomás, Eudald Tubau, Verdaguer i Diego Hualpa.

UE GURB

Altes: Marcel ‘Ransi’, Jan Casanovas (Folgueroles) i Eric Juvanteny (Camprodon).

Baixes:

Renovacions: Dani Campdelacreu, Álex Abeyà, Eduard Erra, Carlus Puigneró, Mia Valls, Centellas, Viñas, Couto, Santi, Saus, Joan Serrat, Geard Pujols, Bernat Pérez, Carles Carbonell, Almato, Marça Camprubi, Josep Carbonés, Constantino, Lluís Franch, Marc Serra i Toni Albert.

 

CE ÒDENA

Altes: Aarón Moreno (Igualada), Rai Quilez (Juvenil A), Fran Ezequiel, Jordi Castellano, Fermín José, Jordi Castellano, Pol Quintana (San Mauro), Aitor Bonilla (San Mauro), Richard Mansusu (Manresa) i Edu Segura (Igualada).

Baixes:

Renovacions: Pol Jorba (entrenador), Iván Berenguer, Xavi Valls, Pol Piqué, Jan Bòria, Ricki Claramunt, Felipe Orozco, David Plaza, Marc Gual, Marc López i Èric Compte.

OAR VIC

Altes: Roger Tort (Juvenil A), Marc Ramírez (Sant Quirze) i Aleix Cabrera (Juvenil A).

Baixes:

Renovacions: David Besora (entrenador), Jordi Montero, Arnau Roma, Miquel Vergés, Arnau Domínguez, Ferrán Serra, Gil Puig, Pol Pararera, Pau Presseguer, Óscar López, Aniol Roca, Gerard Vila Josep M. Enciso, Pol Vilar, Albert Prat, Tomàs Domènech i Jordi Subirana. 

UE CASTELLAR

Altes: David López (Sabadell Nord), Marc Ruano (Mercantil), Álex Alfonso, Carlos Ortiz (sense equip), Iker Roldan (Mercantil), Óscar Arias (Sant Quirze), Xavi Viso (Sabadell Nord) i Marc Ollé (Martorell)

Baixes: Andy, Pau, Xavi Rodriguez, David Lopez i Ambros.

Renovacions: Juan Antonio Roldán (entrenador), Sergio Rodríguez, Álex Moreno, Víctor León, Marc Sánchez, Aitor Granados, Carlos Raya, Toni Murillo, Jan Marc, Mario, Jairo, Marc Estrada, Carlos Peñalver, Carlos Saavedra, Ángel Peña, Leo Saavedra, Óscar Carmona i Marc Repiso.