Mercat Segona Catalana Grup 5

MERCAT SEGONA CATALANA GRUP 5

(Actualitzat 3 d’agost 17:20h) 

 

CE ARTESA DE SEGRE

Altes: Eduard Bernau (Juvenil A Atlètic Segre), Francesc Selva (Angulària d’Anglesola)

Baixes:

Renovacions: Rubén Fernández (entrenador), Xavi Ros, Àlex Guàrdia, Arnau Jou, Marcel Carrió, Sergi Galcerán, Jordi Monclús, Jordi Martínez i Jordi Macià.

 

UE BALÀFIA

Altes:  Joel Jané (Benabarre / Alcarràs), Jaume Viñes (Alcarràs), Iván Pérez (Juvenil A), Rubén Brezmes (Alpicat),

Baixes:

Renovacions: Óscar Padilla (entrenador), Marc Hortal, Adrián Clavero, Damià Bosch, Iván Romero, Basili Monturiol i Aitor Fernández.

 

CF TORREFARRERA

Altes:  Jordi López ‘Mena’ (entrenador), Ian Fernández (Juvenil A Valls), Nazar Lelyk (Alpicat), Mahamadou, Edu Sanuy (Sporting Pinyana) i Miki Hernández

Baixes:

Renovacions: Joan Gutiérrez “Guti”, Óscar Gregorio, José Antonio Casals, Carlos Lozano, Axel Armengol, Sergi Ogando, Oriol Gómez, Guillem Barbosa, Josep Regany, Xavier Beamud, Xavier Padrones i Joan Carulla.

 

LLEIDA ESPORTIU B

Altes:

Baixes:

Renovacions: Miki Massana (entrenador).

 

CF JUNEDA

Altes: David Cusiné, Eric Palacios, Edgar Olaya, Iván Lahuerta i Albert Capdevila.

Baixes: Pol Morales, Fede Fuentes, Enric Bosch, Oriol Masbernat, Pifarré i Arnau argiles

Renovacions: Miguel Garcia (primer entrenador), Marc Vallès Badia (segon entrenador), Joan Perera, Toni Bertran, Xavier Casalta, Josep Masbernat, Joel Roura, Gerard Barrull, Adrià Cusiné, Pau Barrufet, Isaac Vidal, Giné, Marçel i Sergi Mateus.

 

CF ANGULÀRIA D’ANGLESOLA

Altes: Vicente Manzambi (Cervera), Pau Salvado (Castellsera), Matamala (Palau Anglesola) i Pau Teixé.

Baixes: Edgar Gallart (Alpicat), Francesc Selva (Artesa de Segre), Adrià (retirat) i Baiget (retirat).

Renovacions: Jordi Oliveres (entrenador), Carlos Salvador (ajudant tècnic), Jean Carlos, Arnau Caldero, Eric Monter, Alliou, Mohamed Belhadji, Edgar Molina, Edu Robinat, Oussama, Jonhatan Steven Ospina, Manel Gutierrez, Oscar Ximenez, Mohamed Sylla, Jonatan Rodríguez, Toni Latorre i Roger Riba.

 

CF LINYOLA

Altes: Adrià Sánchez (Mollerussa), Joel Graells (Juvenil), Dani Mas (Juvenil), Eric Carulla (Juvenil), Miquel Sirera (Juvenil), Pau Chavero (Juvenil), Jordi Trullols (Juvenil), Adrià Garriga (CE Fuliola) i Ivan Baró (At. Castellserà).

Baixes: -.

Renovacions: Edu Caba, Ramon Mestre, Dani Riart, Joaquim Jareño, Oriol Tribó, Pol Camí, Aitor Martínez, Victor Gamero, Manolo Esteban, Dídac Muñoz, Bernat Joval, Marian, Jordi Rosell, Jordi Llauradó, Alpha Barry i Jaume Nebra.

 

CF BALAGUER

Altes: David Biosca (entrenador), Edu Raya (Alcarràs), Marcos López (AD Penya Arrabal), Marc González (Atlètic Segre), Manel Contreras (Alcarràs), Arnau Penella (Juvenil A), Manel Cabrera (Mollerussa), Jordi Clivillé (Alcarràs), Pere Galceran (Alcarràs) i Gerard Alcobé (Artesà Segre).

Baixes: Ignasi Delgado, Joan Valls, Joel Gomis (Albi) i Ivan Martínez.

Renovacions: Ricard Cervelló, Sergi Surroca, Marc Sánchez, Pau Solanes, Joan Martínez, Alfred Peguero, Víctor Darias, Jordi López, Jordi Jordana, Aleix Llusà, Pol Grabalosa i Mikel del Aguila.

 

CA ALPICAT

Altes: Edgar Tornero (entrenador), Pau Mora (Efac Almacelles), Joan Vendrell, Jordi Sidahmed (Tamarite), Jonathan Palma (Térmens), Joan Llull (Sudanell), Joan Domingo (Pobla B), Edgar Gallart (Angulària), Abel Sedeño (Borges), Carles Gómez (Tamarite), Joel Guillen (Almacelles), Sergi Agustí (Fraga) i Pol Sarrablo (Juvenil At. Segre).

Baixes: Alcalà, kelly i Nazar Lelyk  (Torrefarrera).

Renovacions: Xavi Gomà, Gerard Borda, Joel Domínguez, Èric Gràcia, Gerard Castelló, Carlitos Pla, Edu Pallàs, Jordi Fabregat, Roger Marsà, Eric Alfageme, Hamza Oubihi i Rubén Egea.

 

CF SUDANELL

Altes: Miki Gómez (entrenador), Francesc Castilla, Christian Villalonga (At. Castellserà), Álex Villegas (At. Castellserà) i Antonio Pérez (Charlton U23).

Baixes: Joan Llull (Sudanell), Héctor i Micky

Renovacions: Sergio Hernández, Rubén Fornós, Toni Cifre, Nacho Nadal, Aleix Alférez, Óscar Balanya, Albert Calsina, Albert Minobes, Robert Salagaray, Sergi Dueso, David Gil, Alex Sabaté, Hamza Morabet, Sergi Pujol, Adrià Real, Joan Puig i Ángel Puértolas.

 

CD CERVERA

Altes: Adrià Feher (Guissona), Dani Gonzalez (Universitat Trojans Estats Units), Ramon Garriga i Edgar Corbera (Juvenil).

Baixes: Hichem, Vicente i Sergi Torres.

Renovacions: Sergi Bernaus (entrenador), Bové, Roqué, Spik, Pau, Bernat, Eudald, Pere, Albert Lopez, Guillem, Cesc Vila, Francesc Balsells, Pol, Jaume Costa, Ivan, Binefa, Chapman, Kane, Eric i Santi.

 

UE GUISSONA

Altes: Pere Raich (entrenador).

Baixes: Genís Camats (entrenador), Marc Enriquez (Borges), Silvestre Montalvo (Palau) i Iulian (Tàrrega).

Renovacions:

 

FC ALBI

Altes: Joel Pedraza (Juvenil A Valls), Rifuli i Joel Gomis (Balaguer).

Baixes: Gerard Tió (Artesa de Segre), Miki Flix (Artesa de Segre), Dani Bigordà (Artesa de Segre) i Edu Guash (Artesa de Segre).

Renovacions: Raúl Fernández (entrenador), Andrés Camilo, Raúl Martin,

 

CF PALAU ANGLESOLA

Altes: Genís Camats (entrenador), Sergi Serra (FIF LLieda), Silvestre Montalvo (Guissona), Bilal (sense equip), Arnau (Juneda), Alex Vidal (FIF Lleida), Marc Serrano (Pla d’Urgell), Adam (Juvenil A Mollerussa), Oriol (CEPU), Adrià Rodríguez (Alcarràs), Ori Pubill i Marc (CEPU).

Baixes: Txema Giné (entrenador).

Renovacions: Ricard, Rober, Joan Serrano, Albert Pedrós, Albert Cos, Dumi, Jaume Sarret, Jaume Solé, Gerard Caselles ‘Congui’, Àngel, Kiri, Josep Mayoral, Fermí, Suker i Cos.

CA CASTELLSERÀ

Altes: Joan Sala, Aliou M’Ballo (Juvenil A Mollerussa), Arnau Fernández (Juvenil A Mollerussa) i Guillem Isla (Golmés).

Baixes: Christian Villalonga (Sudanell) i Álex Villegas (Sudanell).

Renovacions: Joan Balcell (entrenador), Marcel Eroles, Chritian Polo, David Piqué, Sergi Sala, Carlos Dalghi, Josep Pàmpols, Marc Prat i David Pros

 

AE TÉRMENS

Altes: Jesús Alcalde (entrenador).

Baixes: Jonathan Palma (Alpicat) i Joan Ruiz ‘Tato’ (Alcarràs)

Renovacions: Josep Maria Casals.

FC PARDINYES

Altes: Manu Aguila, Jaime Ortega (Benavent), Aaron Tarpei i Manu Aguilà.

Baixes: Carles Mora, Gerard Gort i Salum Sisawo.

Renovacions: David Marchal (entrenador), Albert Torres (segon entrenador), Carlos Garcia, Ferran Capdevila, Joel Torres, Jose Reyes, Alexis Aparicio, Borja Torres, Alfonso Rodriguez, Juanjo de Castro, Santi Rico, Roger Solanes, Jordi Exposito, Ivan de la Iglesia, Juan Carlos Romero, Angel Romero, Edgar Garcia, Sergi Pach, Ferran Crespo i Albert Monforte.

CF ORGANYÀ

Altes:

Baixes:

Renovacions: Ferran Vidal (entrenador), Jaume Galimany, Xavi Casanova, Xavi Jordana

SPORTING DE PINYANA CF

Altes: Román Panadero (entrenador), Dani Olea (Albagés), Guillem Llena i David Llasera (Altorricó en la temporada 18 – 19).

Baixes: Edu Sanuy (Torrefarrera)

Renovacions: Michel Ruiz, Adrià Cuy, Albert Alòs, Ferran Altemir, Albert Matamoros, Àlex Lorenzo, Eric Gili, Abda Cissoko, Marc Aloy i Jony Ventaja.